Chippy – to się nazywa FAST food!

Wydaje Wam się, że praca w restauracji serwującej tzw. szybkie jedzenie jest łatwą sprawą? Pobierzcie na swojego iPhone’a grę o nazwie Chippy, którą opiszemy w tym wpisie, a bardzo szybko zmienicie zdanie na ten temat.

W grze o nazwie Chippy wcielamy się w wytatuowanego gościa pracującego w barze serwującym najlepsze frytki w Stanach Zjednoczonych. Naszym zadaniem – jakkolwiek to nie brzmi – jest zaspokajanie potrzeb klientów poprzez przygotowywanie dla nich odpowiednich porcji przeróżnych „frytkowych” pyszności.

Zasady zabawy w Chippy do skomplikowanych nie należą – musimy smażyć frytki i inne smakołyki zgodnie z zamówieniami osób stojących przy ladzie. W praktyce wygląda to tak, że mamy na górze ekranu pokazane co musimy zrobić, wykonujemy to, a potem zawijamy w papierowe opakowanie, by na końcu podać je odpowiednim osobom.

W pierwszych poziomach nietrudno jest spełnić wymogi klientów. Z biegiem czasu robi się z tym jednak gorzej i gorzej. Wszystko dlatego, że osób odwiedzających naszą knajpkę jest coraz więcej, zamówienia są coraz dłuższe, a nasz czas – jeszcze bardziej ograniczony. Nie myślcie więc sobie, iż z Chippy poradziłby sobie nawet przedszkolak.

Audiowizualnie gra z tego wpisu przypadła mi do gustu, co muszę przyznać z czystym sumieniem. Grał już w wiele tego typu gier, lecz kreskówkowy wygląd tej zdecydowanie zapamiętam najlepiej.

Chippy do pobrania za $2,99 w AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button