Chicken Revolution – nie pozwól uciec kurczakom

Kiedyś w kinach puszczana była bajka „Uciekające Kurczaki”, w której grupka zwierzaków starała się uciec z miejsca, gdzie czekała na nich szybka, choć prawie bezbolesna, śmierć. Mimo że owej kreskówki nie widzieliśmy już od dawna, najwidoczniej mogła ona ostatnio przypomnieć się również programistom ze studia Gamevil, które jakiś czas temu wypuściło na rynek mobilny produkcję Chicken Revolution.

Gra z tego wpisu stawia na pierwszym miejscu kurczaki, choć to nie nimi przyjdzie nam w niej sterować. Sprawa wygląda bowiem następująco: jesteśmy właścicielami hodowli kurczaków i staramy się – co dość oczywiste – dbać o nie, jak najlepiej potrafimy. Niestety, pewnego dnia – niczym niezadowolony z rządów nard – nasi podopieczni rozpoczynają rewolucję, mającą na celu uwolnienie ich z rządów tyrana (de facto nas samych). Nasze zadanie jest natomiast oczywiste – musimy robić wszystko, by stłumić rewoltę i wprowadzić ład oraz porządek.

Oczywiście, jak to zwykle bywa, zadanie w grze brzmi bardzo prosto jedynie w formie pisemnej, jednak zupełnie inaczej wygląda w praktyce. W pierwszych dwóch planszach nie mieliśmy bowiem żadnych problemów z bronieniem naszego ogrodzenia, ale później zaczęło się robić coraz ciężej aż w końcu przedostawanie się kurczaków niemal do końca lewej części ekranu stawało się swego rodzaju normą.

Jak zapewne większość z Was się domyśla, w Chicken Revolution mamy do dyspozycji kilkanaście rodzajów broni, dzięki którym możemy tłumić rewolucję. Nie podamy Wam w tym momencie wszystkich dostępnych środków, lecz dla przykładu podamy , że w grze od Gamevil dostępny jest, między innymi, kij do golfa oraz rakieta wybuchowa.

Mimo że nie spodziewaliśmy się po grze opisywanej w tym wpisie jakichś rewelacji, bawiliśmy się przy niej bardzo dobrze. Duży wpływ na to miała nie tylko sama fabułą, lecz na pewno także oprawa graficzna, która prezentuje się bardzo ładnie i powinna spodobać się większości z Was.

Chicken Revolution pobierzecie z Google Play zupełnie za darmo. Czy aby na pewno warto? Jeżeli lubicie gry typu defense to jak najbardziej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button