Chicken Bandit – oryginalna produkcja z grafiką w stylu retro

W sieci jest sporo gier, w których można wcielić się w postać kowboja jeżdżącego na koniu. Pierwszy raz jednak spotkaliśmy się z produkcją z bohaterem rodem z filmów z Dzikiego Zachodu, którego kompanem jest nieco wyrośnięty…kurczak. W tym wpisie chcieliśmy przedstawić Wam ciekawą produkcję „Chicken Bandit”, gdzie będzie mogli spotkać się właśnie z kowbojem i jego nieustraszonym przyjacielem debiutującym w westernie.

To, co przede wszystkim charakteryzuje produkcję Chicken Bandit, to z pewnością dość specyficzne podejście do westernowego tematu oraz świetnie prezentująca się, dwuwymiarowa grafika.

Zacznijmy od pierwszego wymienionego przez nas elementu, a więc fabuły gry i pomysłowi na rozgrywkę. W opisywanej w tym wpisie grze gracz wciela się w postać kowboja-złodzieja, który dzięki swojemu szybkiemu kurczakowi jest w stanie zrównać się prędkością z pędzącym pociągiem i rabować wszystko, co się w nim znajduje (kochamy wyobraźnie twórców gier, naprawdę!).

Jak nietrudno się domyślić, zadaniem gracza w produkcji studia SharkArm Studios jest właśnie pomóc nieustraszonej postaci z kapeluszem na głowie w zebraniu jak największego łupu. Wprawdzie obrabowanie pociągu w grze wcale nie należy do bardzo trudnych do zrealizowania celów, jednak sama aplikacja Chicken Bandit – przynajmniej według nas – zasługuje na wyróżnienie wśród innych produkcji w Google Play, bo po prostu gra się w nią bardzo przyjemnie.

Na początku tego wpisu wspomnieliśmy Wam również o oprawie graficznej zastosowanej w Chicken Bandit, która powinna spodobać się każdemu fanowi kreskówkowych klimatów połączonych z elementami znanymi z dawnych gier dostępnych jedynie na automatach go gry.

Niestety, za pełną wersję Chicken Bandit trzeba zapłacić w Google Play prawie 10 złotych. Na szczęście twórcy gry stworzyli także wersję darmową, dzięki której możecie przetestować możliwości gry z kowbojem i kurczakiem w roli głównej.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button