Cheezia: Gears of Fur – pomóż myszy dorwać złodzieja

Za nami pierwszy mecz w ramach Euro 2012. Tym, co chcą się nieco odstresować po tym niezwykle emocjonującym, piłkarskim wydarzeniu (bądź tym, którzy nie lubią piłki i nie wiedzą co ze sobą począć w ciągu najbliższego miesiąca), pragniemy polecić bardzo kolorową i ciekawą grę platformową „Cheezia: Gears of Fur”, gdzie gracz wciela się w postać myszy-ochroniarza, która musi za wszelką cenę złapać złodzieja sekretnej receptury na najpyszniejszy ser w całym Wszechświecie.

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, główny bohater opisywanej przez nas gry jest myszą pracującą jako ochroniarz w fabryce żółtego serca. Pewnego dnia, gdy większość pracowników zakładu śpi, do sejfu z tajną recepturą dostaje się nieproszony gość, a nasza mysz musi za wszelką cenę złapać złodziejaszka, zanim ten rozpocznie proces produkcyjny „swojego” nowego przysmaku.

Niestety, włamywacz okazuje się bardzo szybki, przez co szary gryzoń musi skorzystać z koła zębatego, by zwiększyć swoje szanse na dogonienie złego Evila Kiwinela. To, czy pościg okaże się skuteczny zależy już jednak tylko i wyłącznie od nas, czyli graczy.

W darmowej wersji „Cheezia: Gears of Fur” jest w sumie do przejścia sześć kolorowych poziomów, w których czeka nas wiele przeszkód, wrogów oraz – jak to zwykle bywa w platformówkach – złotych monet do zbierania. Oczywiście, istnieje możliwość dokupienia kolejnych etapów gry. Zakupu pełnej wersji można jednak dokonać tylko za prawdziwe pieniądze (2 dolary za 16 leveli).

Jeśli chodzi o sterowanie w aplikacji, to raczej nie można mieć do niego  jakichkolwiek zastrzeżeń. Wszystko działa bowiem bez zarzutu, a ponadto jest bardzo uproszczone, dzięki czemu możemy skupiać się przede wszystkim  na rozgrywce, a nie poznawaniu funkcji danych klawiszy.

Warto wspomnieć również o zastosowanej w „Cheezii” grafice, która prezentuje się bardzo ładnie i to nie tylko na małych smartfonach, lecz także na tabletach, które oferują rozdzielczość HD.

„Cheezia: Gears of Fur” jest do pobrania za darmo (wersja z 6 poziomami) z dwóch sklepów – Google Play i AppStore. Jeśli więc lubicie platformówki, to z całą pewnością powinniście zainteresować się produktem studia Pauhu Games.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button