Celebrity Hospital – szpital prawdziwej gwiazdy

Jeżeli nie macie jeszcze dość gier, w których waszym zadaniem jest ratowanie ludzkiego zdrowia za pomocą kilku przyrządów medycznych – Celebrity Hospital powinien znaleźć się w Waszej jabłuszkowej kolekcji aplikacji. Z pewnością pamiętacie opisywane przez nas apki: Celebrity Dentist czy Celebrity Doctor. Gra, która gości w dzisiejszym wpisie nie różni się specjalnie od przed chwilą wymienionych medycznych gierek. Wcielamy się w postać Lady Gagi (przynajmniej tak wnioskujemy po wyglądzie bohaterki), i opiekujemy się wybranymi pacjentami.

Do wyboru mamy czwórkę pacjentów z różnymi obrażeniami ciała. Do każdego z nich musimy podejść indywidualnie. Działamy zasadniczo po kolei, wybierając dostępne medyczne przyrządy (oczywiście tylko połowa z nich jest bezpłatna). Używamy między innymi termometru, ręcznika, EKG, stetoskopu, plastrów, strzykawek z igłami, oraz innych potrzebnych gadżetów.

Jedyną rzeczą, jaka wyróżnia Celebrity Hospital od podobnych jej ,,Celebrity…” jest możliwość wybrania koloru bandaży, termometrów, oraz innych dupereli, które przydają nam się podczas pracy.

Kiedy spełnimy wszystkie powinności związane z leczeniem, możemy sfotografować naszego zadowolonego pacjenta, dorysować mu kolorowe szlaczki, czy ozdobić naklejkami. W każdej chwili mamy szansę na podzielenie się swoim sukcesem ze znajomymi za pomocą facebooka, maila, bądź smsa.

Podsumowując: nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Wypadałoby wymyślić coś nowego, a nie tworzyć tylko dodatkowe wersje kolorystyczne niektórych przedmiotów.

Pobierz Celebrity Hospital za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 2/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button