Car Locator – program, dzięki któremu zawsze znajdziesz swój samochód

Czy często parkujesz w garażach galerii handlowych, by po kilku godzinach kompletnie zapomnieć o tym, w którym dokładnie miejscu zostawiłeś swój samochód? Jeżeli odpowiedziałeś na to pytanie twierdząco, to musisz wiedzieć, że Twoje problemy dobiegły już końca. A wszystko dzięki aplikacji „Car Locator” pozwalającej na zlokalizowanie naszego auta.

Zasada działania opisywanego przez nas programu jest bardzo prosta. W momencie, gdy zaparkujemy nasz samochód, uruchamiamy aplikację i zaznaczamy miejsce, w którym aktualnie znajdujemy się na mapie. Następnie idziemy do sklepu, robimy zakupy, by później ponownie włączyć „Car Locator”, który tym razem zaprowadzi nas dokładnie do punktu, jaki zaznaczyliśmy ostatnio na mapie.Proste, a do tego niezwykle skuteczne rozwiązanie.

Oczywiście parkowanie w garażu galerii handlowych jest tylko i wyłącznie naszym autorskim przykładem. Z całą pewnością możemy bowiem „Car Locator” wykorzystywać także w obcych miastach albo w soboty, gdy jedziemy na imprezę samochodem, a rano, oczywiście nie wiedząc czemu, budzimy się w swoim łóżku, nie mając pojęcia, gdzie jest nasze ukochane auto.

Jeśli chodzi o główne funkcje opisywanej przez nas aplikacji, to warto dodać, że określa ona dokładny dystans dzielący nas od naszego samochodu. Jest również w stanie, czego raczej można było się domyślić, wskazywać nam dokładny kierunek, w jaki musimy podążać, by znaleźć zaparkowany przez nas „wóz”.

Choć uważamy, że można w dzisiejszych czasach stworzyć zdecydowanie ładniej wyglądający i lepszy w użyciu program od tego, który aktualnie opisujemy, stwierdziliśmy, że najważniejsze jest to, by w „Car Locator” działało prawidłowo przede wszystkim nakierowywanie, a do niego większych zastrzeżeń mieć nie można. Nie będziemy więc rozwodzić się nad tym, czy menu aplikacji Edwarda Kima wygląda przyzwoicie, czy nie. W końcu każdy z nas ma inny gust, prawda?

Na koniec jeszcze jedna, dość istotna, informacja – w Google Play „Car Locator” dostępny jest za nieco ponad 12 złotych. Na szczęście istnieje możliwość wypróbowania najważniejszych funkcji programu w specjalnie przygotowanej wersji Trial (przeznaczona na 10 uruchomień).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button