Campus Life™ – studenckie życie wcale nie jest nudne

Dla fanów, a raczej fanek gry The Sims, mamy ciekawą odmianę – Campus Life™ – studenckie życie nastolatek stworzone na podobieństwo znanej gry wyprodukowanej przez Electronic Arts. Jeżeli lubicie przebieranki, imprezy i dużą ilość pieniędzy, które możecie zarabiać podczas gry, zabawa w Campus Life™ powinna przypaść Wam do gustu.

Grę zaczynamy od wybrania postaci. Do dyspozycji mamy kilka dziewcząt, które przed wprowadzeniem do domu należy odpowiednio przygotować. Studentka, która wpadła nam w oko może teraz wyglądać dokładnie tak, jak sobie tego życzymy. W opcjach gry zmienić można jej kolor oczu, ich wielkość, kolor skóry i wiele innych, typowo babskich rzeczy. Kiedy doprowadzimy naszą bohaterkę do perfekcji, przyjdzie nam wprowadzić ją do pokoju i kupić odpowiednie meble.

Gdy sprawy meblowania będziemy mieć za sobą, nasza przyjaciółka będzie zmuszona znaleźć sobie współlokatorkę, z którą będzie dzieliła czynsz. Najpierw wybieramy potencjalną kandydatkę, a następnie przeprowadzamy casting, w którym dziewczyny sprawdzają się pod kątem upodobań, ulubionych sportów i rodzaju muzyki. Późniejszy etap gry to zakupy nowych ciuchów, imprezowanie do białego rana i dobieranie koleżanek do swojego klubu. Aplikacja skierowana jest raczej do młodszego grona naszych Czytelników. Pułap wiekowy określiłabym na 8-14 lat. Warto pobrać i wypróbować.

Pobierz Campus Life™ za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button