Call of Duty: Heroes – już na iOS i wkrótce na Androida

Call of Duty: Heroes to produkcja, z którą prawdopodobnie najczęściej spotykaliście się na komputerach. Na całe szczęście studio Activision doszło do wniosku, że chyba warto dać również szanse użytkownikom urządzeń mobilnych. Póki co produkcję możemy pobrać jedynie na jabłuszkowe urządzenia, lecz mamy  nadzieję, że za kilka dni pojawi się również w Google Play.

Call of Duty: Heroes to typowa gra strategiczna, która jakoś szczególnie nie wyróżnia się na tle swoich ,,koleżanek”. Produkcja zawiera kilka możliwości charakterystycznych dla strategii: budowę, walkę i obronę. O ile nie ma większych nowości w trybie budowlanym, o tyle podczas ataku możemy brać czynny udział w walce.

Gracz ma okazję na sterowanie maszyną z powietrza, czy kierowaniem poszczególnych ,,hirosów” na planszy. Może nie jest to jakiś szczególny wypas, ale zawsze jakieś urozmaicenie dla fanów gatunku.

Co do grywalności, to jest ona na wysokim poziomie. Przynajmniej do czasu. O ile mamy kasę, zapasy i dodatkową walutę, możemy praktycznie wszystko. Kiedy wszystko wydamy, może zrobić się dość nieprzyjemnie. System mikropłatności jest rozwinięty, a ceny nie są niskie. Nie jestem specjalną fanką gier strategicznych, więc jednorazowy test zdecydowanie mi wystarcza. Może to i dobrze – przynajmniej nie musiałam martwić się o konieczność wydawania prawdziwych pieniędzy.

W trakcie gry przychodzi nam zdobywać kolejne poziomy, dzięki którym uzyskujemy dostęp do kolejnych budowli i żołnierzy. Poprzez wykonywanie questów, otrzymujemy nagrody w postaci różnych wartościowych przedmiotów i pieniędzy.

Grafika w aplikacji jest oczywiście bez zarzutu. To samo dotyczy efektów dźwiękowych. Jeśli na Waszych smartfonach brakuje dobrej gry strategicznej, z całą pewnością będziecie zadowoleni.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button