Caillou Check Up – zabawa w doktorka

Caillou Check Up to aplikacja, w której dziecko może wcielić się w postać lekarza i przeprowadzić bilans małego chłopca. Całosć jest skonstruowana w bardzo ciekawy sposób. Lektor czyta historyjkę, pacjent natomiast instruuje nas, w jaki sposób mamy przeprowadzić badanie i jakich narzędzi użyć.

Aplikacja jest pełna mini-gier, dzięki którym można powtarzać przeróżne czynności, wybierając przy tym zabawę, która najbardziej przypadła nam do gustu. Studio Budge zaproponowało swoim użytkownikom wersję lite, w której można sprawdzić część możliwości aplikacji i zdecydować, czy warta jest wydania kilku złotych.

W darmowej wersji programu, znajdziecie kilka spośród kilkunastu (dokładnie 11) mini-gier. Wśród tych dostępnych w opisywanej wersji, będziecie mogli przeprowadzić takie badania, jak ważenie, mierzenie, zaglądanie do gardła, sprawdzanie wzroku, oraz dopasowywanie ewentualnych okularów.

Za kilka złotych można ulepszyć aplikację o robienie zastrzyków, opatrywanie ran, pukanie w kolana, w celu sprawdzenia reakcji mięśni, badanie serca pod kątem ewentualnych wad, oraz wiele więcej.

W mojej prywatnej opinii, warto pobrać wersję lite i powstrzymać się od płacenia. Jeżeli jednak dziecko bardzo się zaprzyjaźni z mobilnym doktorem, można bez obaw skusić się na full. Stwierdzam jednak, ze jest tak duża ilość tego typu gier w internecie, że można sobie po prostu potestować.

Oczywiście, autorzy opisywanej produkcji bardzo dobrze przyłożyli się do grafiki. Jest kolorowa i bardzo bajkowa. Powiedziałabym wręcz, że idealnie dopasowana do potrzeb dzieci. Dodatkowo zadbali o to, aby malec mógł rozwijać swoją wyobraźnię w puzzlach. Pewne jest to, że nie da się nudzić podczas używania Caillou Check Up. Można wybierać pomiędzy różnymi narzędziami – nic nie jest nam z góry narzucone.

icon
Caillou Check Up: Doctor VisitBudge StudiosEntertainmentBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close