Burger – wciągająca gra o robieniu hamburgerów

Praca w sieci restauracji fast-foodowych – wbrew wszelkim opiniom – należy do zadań prostych i mało ciekawych. I wcale nie trzeba zatrudniać się w McDonaldzie, by się o tym przekonać. Wystarczy jedynie odwiedzić Google Play i pobrać z niego grę zatytułowaną Burger.

W grze Burger wcielamy się w postać osoby realizującej zamówienia klientów jednej z restauracji z niezdrowym jedzeniem. Naszym głównym, i tak naprawdę jedynym, zadaniem jest po prostu przygotowywanie zleconych nam kanapek oraz dodatków do nich w postaci napojów, frytek czy babeczek zwanych muffiinkami.

Tworzenie odpowiednich zestawów wygląda w aplikacji mniej więcej tak, że na ekranie pojawia nam się instrukcja, jak przygotować kanapkę, a my zgodnie z nią musimy wybierać składniki i umieszczać na tacce. Czasem zdarza się, że ktoś zamawia jedynie Colę albo kanapkę z sałatą. Najczęściej jednak zamówienia są o wiele bardziej skomplikowane.

Produkcja studia Magma Mobile oferuje nam dwa tryby rozgrywki. Najważniejszy jest ten pierwszy, czyli Kariera. W nim rozpoczynamy zabawę jako początkujący pracownicy, by za kilkadziesiąt dni stać się ludźmi, bez których nie mogłaby prawidłowo funkcjonować restauracja. W Career Mode każdego dnia pracy musimy w ciągu określonej liczby sekund przygotować zestawy na pewną ilość gotówki. Oczywiście, jeżeli przebijemy minimalną barierę cały czas możemy kontynuować swoją pracę aż do momentu, gdy skończy się czas.

Po skończeniu minimum 3 dni pracy w pierwszym trybie automatycznie odblokowuje nam się tryb numer dwa – Time Attack. W nim, jak się zapewne domyślacie, w ciągu określonego czasu (1 minuty) musimy wykonać jak największą ilość hamburgerów i pobijać własne rekordy znajdujące się na tablicy wyników.

W trakcie gry w Burger można też zdobywać różnego rodzaju osiągnięcia (dostępnych jest aż 43). Najczęściej są to mało skomplikowane zadania polegające na zrealizowaniu konkretnej liczby zamówień albo stworzeniu jakiejś tam ilości kanapek.

Sama produkcja, o dziwo, prezentuje się pod względem wizualnym całkiem dobrze. Nie najgorzej jest też z zastosowaną w niej muzyką, chociaż ta po pewnym czasie zaczyna się nudzić. Na szczęście, bez żadnego problemu można ją w dowolnym momencie wyłączyć.

Aplikacja Burger czeka na Was w Google Play. Jest ona całkowicie darmowa.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button