Burger station – przystanek hamburger

Małe budki z fast foodami to dobra, szybka i tania okazja do wrzucenia czegoś na ząb podczas wycieczek po mieście. Jednak zwyczajny dzień pracy dla prowadzącego ową budkę jest niezwykle stresujący. Sam przekonaj jak to jest poradzić własny, żywnościowy interes.

Wydawcą tej aplikacji jest Zed961. Ta grupa programistów liczy na swoi koncie tylko 4 wyprodukowane gry na Windows’a Phone. Nie szczycą się one popularnością ani wyśmienitą opinią.

b3f89435-3001-412e-ae7b-4ea47b5522ca

Burger station to nic innego jak symulator prowadzenia własnego biznesu opierającego się na sprzedaży cieplutkich hamburgerów. Niestety nasza budka nie dysponuje większym menu ale dla początkowego kucharza i przedsiębiorcy będzie to wystarczająco duże wyzwanie. Do podstawowych obowiązków gracza należą: smażenie kotletów i dodawanie odpowiednich składników do zamówionych kanapek. Jeden dzień pracy (jedna runda) wynosi tylko trzy minuty. W tym czasie kucharz musi obsłużyć jak największą liczbę osób. Wraz z czasem rośnie liczna klientów a my musimy skupić się także na tym, by nie przypalić mięsa!

Jeżeli nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z grą, autorzy przygotowali dla wszystkich niezbędny tutorial, który pomoże nam zrozumieć zasady. Składników nie ma za wiele, więc większego problemu nie będzie. Niestety, mimo wszelkich starań gracza, aplikacja zacina się przez co traci się czas i mimowolnie zmniejsza się wynik.

Grafika jest bardzo prosta a zarazem czytelna i kolorowa. Naszymi klientami są postacie ze znanej kreskówki „The Simpson”. Podkład dźwiękowy jest Can Can’em Offenbach’a, czyli znaną wszystkim radosną i szybką muzyką, która nadaje tempa grze.

Gra byłaby zdecydowanie ciekawsza gdyby zostały wprowadzone pewne zmiany takie jak: wprowadzenie rund czy też powiększenie menu. Wielbiciele symulatorów z pewnością powinni sięgnąć po nieco bardziej zaawansowaną aplikację.

Ocena końcowa : 4/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button