Bunny Skater – o króliku, który jeździł deskorolką

Autorzy gier mają bardzo wybujałą wyobraźnię, o czym mogliście przekonać się już niejednokrotnie. Bunny Skater to produkcja, która po raz kolejny udowadnia, że do stworzenia gry potrzebny jest przede wszystkim oryginalny pomysł. Poznajcie zatem królika uwielbiającego jazdę na deskorolce.

Głównym bohaterem gry jest wspomniany we wstępie królik o sympatycznym wyrazie twarzy. Nasze zadanie w grze polega na kierowaniu nim na deskorolce w taki sposób, by ominął każdą przeszkodę, zebrał jak najwięcej marchewek i oczywiście dotarł do mety.

Autorzy Bunny Skater przygotowali całkiem sporą liczbę poziomów, które podzielone są na rozdziały, symbolizujące miejsce, w którym przychodzi nam jeździć na wirtualnej desce. Aby przejść do kolejnego levelu, trzeba dojechać do mety w levelu poprzednim. Wystarczy zdobyć jedną gwiazdkę, choć maksymalnie można aż trzy. Przyznaje się je za różne rzeczy, na przykład, za jazdę bez skuchy czy zebranie wszystkich marchewek porozrzucanych po trasie.

Oprawa graficzna i dźwiękowa gry stoi na całkiem wysokim poziomie. Może nie jest to nowoczesny trójwymiar, ale nawet najbardziej wymagający gracze powinni być zadowoleni. Mnie osobiście gra bardzo przypadła do gustu. A jak będzie z Wami? Wydaje mi się, że będzie podobnie, choć głowy nie dam sobie uciąć.

Aha, warto na koniec wspomnieć o power-upach. W grze dostępny jest wirtualny sklepik, dzięki któremu możemy wyposażyć się w przeróżne ulepszenia. Dostępny jest w nim, między innymi, magnes przyciągający…marchewki.

Bunny Skater za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 9/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button