Break the Ice: Snow world – gra, która wkrótce może zyskać wielu fanów

Szukacie ciekawej gry na swojego smartfona, lecz macie dość coraz częściej pojawiających się platformówek, strzelanek bądź aplikacji wyścigowych? Jeżeli odpowiedzieliście na to pytanie twierdząco, to możecie być pewni, że znajdziecie w tym wpisie dokładnie to, czego poszukiwaliście. Drodzy Czytelnicy, przedstawiamy Wam „Break the Ice: Snow world” – nową grę na Androida, która już wkrótce może stać się hitem na rynku mobilnym.

We wstępie napisaliśmy, iż nowy produkt BitMango ma szansę stać się hitem. Oczywiście, czytając ten wpis, nie możecie liczyć na to, że jesteście właśnie świadkami narodzin nowych „Angry Birds”. Mimo to uważamy, że „Break the Ice: Snow world” spokojnie można zaliczyć do grona godnych polecenia produkcji, w których zadanie gracza polega na myśleniu, a nie bezmyślnym wykorzystywaniu wirtualnych mieczy czy karabinów.

Jeśli chodzi o reguły gry w opisywanym przez nas tytule, to nie są one bardzo skomplikowane. A wszystko dlatego, że opierają się na prostej, znanej już od lat, zasadzie – łącz ze sobą trzy klocki tego samego koloru i spraw, by plansza pozostała pusta.

Jak nauczyła nas historia, to, co dość prosto brzmi, wcale nie musi być łatwe do wykonania. I tak właśnie jest w przypadku rozgrywki w „Break the Ice: Snow world”. Problemy zaczynają się zwłaszcza w późniejszych „światach”, gdzie musimy wyczyścić poziom, wykonując jedynie określoną ilość ruchów. Na szczęście w przypadku większości gier dość wysoki poziom trudności można uznać za atut.

Warto napisać także o oprawie graficznej zastosowanej w nowej grze od BitMango. Choć po aplikacjach logicznych raczej mało kto spodziewa się świetnej trójwymiarowej grafiki, można śmiało powiedzieć, że „Break the Ice: Snow world” wygląda ładnie i powinno podobać się prawie wszystkim fanom różnego rodzaju układanek.

Sama gra BitMango jest do pobrania z Google Play za darmo. Płatne są jedynie podpowiedzi do konkretnych, wybranych przez nas, poziomów.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button