BrainWars – prawdziwa burza mózgów

BrainWars  to oryginalna aplikacja na urządzenia z jabłuszkami, dzięki której mamy każdy użytkownik może wykazać się swoją wiedzą i inteligencją. Łącząc się z nieznajomymi z całego świata, rywalizujemy na własne umysły. Początkowo dostajemy status kurczaka, lecz wraz z postępami uzyskujemy coraz lepsze ,,łatki”.

Zabawa jest bardzo rozwinięta i skomplikowana. Dzięki różnorodnym zadaniom, testowane są wszystkie części naszego mózgu – zarówno te odpowiedzialne za pamięć, koncentrację, szybkość reakcji, kalkulacje, obserwację, oraz inne. Walka trwa tylko kilkanaście sekund. Jest podzielona na kilka mini-zadań, dzięki którym po krótkiej chwili jesteśmy w stanie stwierdzić który z zawodników lepiej radzi sobie w różnych sytuacjach.

brai

W trakcie wykonywania zadań możemy wybierać pomiędzy poszczególnymi typami mini-gier. Do naszej dyspozycji oddano 10 rodzajów zadań – ważna jest szybkość reakcji i zasobność portfela. Jeśli uda nam się pacnąć przed przeciwnikiem, to do nas będzie należeć decyzja. Za 5 złotych monet możemy osiągnąć podobny efekt (tyle że z uszczupleniem budżetu).

Wśród sprawdzianów z pewnością spotkamy się z cyframi, literami i kolorami. Moim ulubionym trybem gry jest wybieranie koloru, który nie pasuje do pozostałych. W praktyce wygląda to tak, że na ekranie widzimy dwa kwadraciki. Każdy jest w innym kolorze i posiada wypisaną w środku nazwę barwy. Zielony z napisem niebieski, niebieski z napisem czarny – co tu nie pasuje? Na odpowiedź mamy jedynie kilka sekund – w tym czasie widzimy czy nasz rywal już poradził sobie z zadaniem (górny pasek pokazuje nasze postępy).

ss

Sam zamysł aplikacji studia Translimit  jest bardzo ciekawy. Plusem jest możliwość zabawy ze znajomymi – wystarczy połączyć się z nimi za pomocą Facebooka, by walczyć o punkty. Problemem może się okazać nieznajomość języka angielskiego. Wszystkie zadania na początku mają krótką instrukcję. Taka notka wyświetla się jedynie przez 3 sekundy – jeżeli nie znamy języka w stopni zaawansowanym, możemy mieć problemy z ,,ogarnięciem” zasad a w konsekwencji z wygraniem z przeciwnikiem.

icon
Brain WarsTRANSLIMIT, INC.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button