Boom Beach – strategiczne tower defense

Boom Beach to gra strategiczna, w której roi się od elementów z tower defense. Będziecie mieć okazję na rozbudowywanie swojego imperium, ulepszanie poszczególnych budynków (zarówno tych gospodarczych, jak i wojskowych), a także atakowanie przeciwników, którzy nazwani zostali evil Blackguard.

W produkcji studia Supercell możecie korzystać z różnego rodzaju zasobów, jakie znajdziecie na zajmowanej wyspie. Jeżeli potrzeba Wam drewna, rozejrzyjcie się dookoła – wytnijcie nadmiar lasu i voila! W przypadku kompletnych deficytów budżetowych, wybierzcie się na podbój kolejnych skrawków ziemi. Weźcie swoje wojsko na statek i rozwalcie przeciwników, zabierając przy okazji łupy, oraz ludność z podbitych terytoriów.

Aby zaatakować wybraną wyspę, należy najpierw wyszkolić sobie żołnierzy. Żeby przedostać się na sąsiedni grunt, który dzieli wielki ocean, trzeba zainwestować w statki, które podołają wyzwaniu. Co więcej – należy je udoskonalać, aby stanowiły dodatkową broń. Kiedy znajdziecie się w okolicy wroga, wymierzcie rakiety, które zainstalowano na statku.

Jeżeli stwierdzicie, że atak wodny nie zda się na zbyt wiele, dopłyńcie do brzegu i dajcie rozkaz piechocie na zniszczenie wszystkiego, co widzą przed oczami. Nie zdziwcie się, jeżeli część żołnierzy padnie na miejscu walki. Moim sposobem na najmniejsze straty, jest wystawianie dwóch oddziałów. Załatwiają sprawę szybciej i sprawniej.

Z każdej wygranej przywozicie zapas surowców, oraz zgarniętą ludność – nie jesteście przecież sadystami. Ludzie, którzy zostają uratowani, dziękują za opiekę i oddają się Waszym rozkazom. Kiedy zbierzecie już trochę złotych monet i diamentów (za wypełnianie questów), zajrzyjcie do sklepu.

Pamiętajcie o tym, że Wasza wyspa może być również zaatakowana. Zbroić się należy już od kilku pierwszych sekund gry. Przyda się snajper na wieży, radach wykrywający obce statki, miny, oraz wiele innych. Postarajcie się tworzyć budynku gospodarcze w miejscach w które nie da się dojść, bez konieczności wczesnej walki z obroną.

icon
Boom BeachSupercell OyGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button