Blue Pocket – wszystkie Twoje karty w jednej aplikacji

Jeżeli nie masz już w portfelu miejsca na różnego rodzaju karty rabatowe czy lojalnościowe, poważnie powinieneś rozważyć zainstalowanie na swoim urządzeniu aplikacji Blue Pocket, o której powiemy więcej w dalszej części tego wpisu.

Aplikacja Blue Pocket jest wirtualnym portfelem, dzięki któremu każdy może w swoim smartfonie przechowywać wszelkiego rodzaju karty rabatowe i lojalnościowe, rozdawane przez sklepy bądź restauracje przy okazji jakichś promocji. Dzięki niej możemy więc zaoszczędzić nie tylko sporo miejsca w portfelu, lecz także trochę gotówki.

Dodawanie własnych kart do profilu jest w programie bardzo proste. Wystarczy jedynie wybrać je z listy dostępnych bądź po prostu zeskanować kod. Aparat z poziomu opisywanej aplikacji działa całkiem dobrze, a więc zdjęcia naszych kart są zawsze wyraźne, dzięki czemu nie ma w sklepach problemów z ich identyfikacją czy zeskanowaniem.

Poza funkcją portfela Blue Pocket oferuje również swoim użytkownikom różnego rodzaju rabaty specjalne. Na razie lista sklepów czy lokali współpracujących z programem nie jest imponująca. Już teraz można jednak od czasu do czasu natrafić na całkiem fajną promocję na jedzenie czy jakieś ciuszki.

Bardzo ciekawym pomysłem jest wykorzystanie w mobilnym produkcie od LMSOnline GPS-a. Dzięki temu, będąc, na przykład, w galerii handlowej jesteśmy na bieżąco informowani o ofertach w sklepach i lokalach,  które znajdują się blisko nas.

W Blue Pocket znalazło się także miejsce na kilka społecznościowych opcji. Jedna z nich pozwala nam informować znajomych z Facebooka o promocjach, a jeszcze inna – sprezentować dany upust. Pisząc o Facebooku warto wspomnieć, że jesteśmy w stanie z jego poziomu zarządzać naszymi kartami rabatowymi z Blue Pocket.

Aplikacja z tego wpisu dostępna jest dla użytkowników Androida, iOS-a oraz mobilnego Windowsa. Czy warto ją, naszym zdaniem, pobrać? Zdecydowanie tak, szczególnie jeśli brakuje już nam miejsca w portfelu przeładowanym najróżniejszymi kartami z ogromnej ilości sklepów i lokali.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button