Blow up the frog – całkiem niewinna zabawa

cd32c370-56dd-4592-8d93-b54f559e6cc8W dzieciństwie słyszeliśmy zapewne wiele historii o tym jak ktoś nadmuchał żabę. Większość z nas wyruszała na polowania tych zielonych płazów by choć na chwilę potrzymać je w dłoniach lecz nikt chyba nie był zdolny do takiego czyny jakim jest nadmuchiwanie. Dziś możesz to jednak zmienić!

Firebat Games tworzą aplikacje na Windows’a Phone, gdzie często głównym tematem są zwierzęta bądź kobiety. Blow up the frog jest ich najbardziej zaskakującym tworem.

Jak sama nazwa wskazuje gra polega na nadmuchiwaniu żab. Jakkolwiek irracjonalnie by to nie zabrzmiało, gracz autentycznie musi użyć siły swoich płuc i dostarczyć powietrze do wnętrza żaby. Jak to zrobić?

Dostajemy sobie małą zieloną żabkę, w której tył wtykamy plastikową słomkę. Bierzemy głęboki wdech i wypuszczamy ciągły strumień powietrza wprost do naszego mikrofonu, który wbudowany jest w nasz telefon. Im więcej powietrza z siebie wydamy tym żaba będzie pełniejsza (dosłownie będzie przypominała balon).

Kiedy stwierdzimy, że nasz płaz ma już dość, wypuszczamy go do stawu. Będąc w wodzie żabka z ulgą może wypuść gaz swoją tylną częścią ciała. Etapem końcowym jest ocena naszego wysiłku. Komisja składa się z trzech żabek siedzących za stołem. Dysponują one karteczkami od 1 do 10 i przypisują odpowiednie noty, które zależą od ilości wydanych przez naszego płaza bąbelek.

Gra nie posiada jakichkolwiek poziomów trudności, etapów czy innych urozmaiceń. Może stanowić dobrą zabawę wśród znajomych, z którymi będziemy się prześcigać na najlepiej nadmuchaną żabę.

Technicznie gra wypada bardzo dobrze. Jest bardzo czytelnie skonstruowana. Grafika jest świetnie zrobiona. Mnóstwo żywych barw i naturalne odgłosy decydują o atrakcyjności gry.

Ocena końcowa : 7/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button