The Blocks Cometh – ucieczka przed bloczkami

W Tetrisie chodzi głównie o to, by układać z bloczków rzędy dające nam punkty. W The Blocks Cometh, którą opiszemy dla Was w tym wpisie, przed bloczkami… uciekamy. I to tak szybko, jak tylko jesteśmy w stanie!

Wirtualny świat przedstawiony w The Blocks Cometh został zniszczony. W grze wcielamy się w postać pewnego osobnika, który chce zrobić wszystko, by jak najdłuższej przeżyć na naszej planecie. Jego plany komplikują spadające z każdej strony bloczki, będące elementami konstrukcji budynków i tym podobnych tworów ludzkości.

Rozgrywka w opisywanej produkcji to zabawa, która nigdy się nie kończy. Naszym celem jest dotrzeć jak najwyżej pikselową postacią, którą kierujemy. Aby to osiągnąć, musimy unikać wspomnianych już bloczków i – rzecz jasna – wykorzystywać je do wspominania się na kolejne metry.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą wirtualnych przycisków. Jeden z nich pozwala nam skakać, drugi oddawać strzał za pomocą specjalnego pistoletu. The Blocks Cometh nie daje nam w trakcie rozgrywki możliwości zbierania monet czy diamentów. Pozwala natomiast odblokować jedną z trzynastu postaci dodatkowych.

Oprawa graficzna The Blocks Cometh powinna przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom pikseli. Cały świat przedstawiony w opisywanej apce wygląda jak produkcja ze starej konsoli video. Dla mnie nie jest to wada, lecz – tak jak mówiłem – w tej kwestii każdy z Was musi zdecydować się na wyrażenie własnego zdania.

The Blocks Cometh do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button