Blobby Volleyball – „żelkowa” siatkówka na urządzenia z Androidem

Pamiętacie niezwykle prostą grę komputerową, w której rywalizowały ze sobą dwie kolorowe żelki? Jeśli tak, to mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość –  niezwykle  popularna dawniej produkcja o nazwie „Blobby Volleyball” trafiła do Android Marketu i jest dostępna dla wszystkich zupełnie za darmo.

Zasad gry w siatkówkę z pewnością nie trzeba nikomu zbytnio przedstawiać, bo jest to gra na tyle popularna, że znają ją już nawet dzieci. Mimo wszystko warto napisać o co mniej więcej chodzi w samej produkcji „Blobby Volleyball”.

Ta niezwykle prosta, początkowo stworzona na komputer, gra polega po prostu na przebijaniu piłki na stronę przeciwnika. Zwycięzcą zostaje gracz, który pierwszy zdobędzie określoną ilość punktów. Warto przy tym  dodać, że w Blobby Volleyball dozwolone jest także odbijanie piłki od ścian.

Androidowa wersja Blobby Volleyball zawiera cztery tryby gry. Pierwszy to tradycyjny mecz (Versus Mode), w którym mierzymy się z komputerem, a właściwie telefonem, o wybranym przez nas poziomie trudności.

Kolejnymi trybami są Angry Mode (naszym celem jest zdobycie jak największej ilości punktów bez straty) i Mirror Mode (sterujemy w nim postaciami z obu stron).

Natomiast ostatnim, chyba najciekawszym, trybem jest Multiplayer, który oferuje nam grę ze znajomymi za pomocą Bluetootha’a i Wi-Fi.

Do zalet gry Blobby Volleyball należy bez wątpienia sterowanie. Autorzy aplikacji na Androida postanowili bowiem dać grającym w ich produkcję szansę na sterowanie żelkami za pomocą akcelerometru (do dyspozycji są w tym przypadku dwie opcje) bądź też w tradycyjny sposób przy pomocy ekranu dotykowego.

Blobby Volleyball jest aplikacją bezpłatną, którą można pobrać z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button