Birzzle – sympatyczne ptaki zamiast kolorowych diamentów

Podobają Ci się gry typu „Match-3” (po polsku: Dopasuj trzy) takie jak popularny na całym świecie Jawels? Jeżeli tak, to na pewno spodoba Ci się przyjemna dla oka produkcja „Birzzle”, w której naszym zadaniem jest układanie w rzędach ptaków tego samego rodzaju.

Zasady gry „Birzzle” są niemal identyczne do tych obowiązujących we wspomnianej już przez nas aplikacji  Jawels. Z tą różnicą, że w produkcji studia Enfeel nie mamy do czynienia z kolorowymi diamentami, a sympatycznie wyglądającymi i równie barwnymi ptakami, które musimy po planszy przenosić w taki sposób, by tworzyły grupy złożone z przynajmniej trzech osobników tego samego gatunku.

Na początku pole gry wypełnione jest zaledwie kilkoma rzędami ptaków. Z biegiem czasu jednak z góry zaczynają spadać nam kolejne chmary kolorowych stworzonek (im wyższy poziom, tym ptaki spadają szybciej), co zdecydowanie utrudnia grę i sprawia, że wcale nie jest ona prosta.

Co ciekawe, w trakcie rozgrywki można spotkać się z ptakami w klatkach, których nie można w dobrowolny sposób przesuwać, a z planszy znikają dopiero w momencie, gdy ustawimy obok nich dwa podobne do nich osobniki.

Warto również napisać, że w „Birzzle” do dyspozycji są trzy tryby rozgrywki:

– Klasyczny – dopasowujemy ptaki w możliwie jak najdłuższym czasie, pobijając przy tym rekordy ustanowione przez siebie lub innych użytkowników naszego urządzenia

– Pandora – odkrywanie i zbieranie porozrzucanych na planszy liter

– Ice Break – niszczenie kostek lodu tak, by dotrzeć do złotych jaj

Generalnie, aplikację stworzoną przez Enfeel można uznać za jak najbardziej udaną. Trzeba jednak zaznaczyć, że zajmuje ona dość dużo miejsca w telefonie (ok. 30 MB), co może być uciążliwe dla posiadaczy nisko- i średniobudżetowych smartfonów.Nie zamierzamy także ukrywać, iż zabawa w „Birzzle” dość szybko nam się znudziła i nie mieliśmy większej ochoty wracać do niej po naszych testach (zgadliście, nie należymy do fanów takich gier, jak Jawels).

„Birzzle” można pobrać z Android Marketu.Gra jest całkowicie bezpłatna.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button