Bee Brilliant – nowa ,,macz trójka” po polsku

Z wielką nadzieją dobrałam się dzisiaj do nowych aplikacji w AppStore. Miałam nadzieję, że znajdę coś, co zatrzyma mnie na długo. Niestety – myliłam się. Bee Brilliant to kolejna produkcja z tej kategorii, tym razem od Tactile Entertainment.

Zadaniem gracza w opisywanej grze jest zbieranie miodu pszczelego i szeroko rozumiana opieka nad pożytecznymi owadami. W zależności od levelu ( a tych mamy do pokonania bardzo dużo ), przychodzi nam zmieścić się w wyznaczonym czasie, zebrać miód (odpowiednik szklanych bloczków), czy uzyskać określoną wartość punktową.

Nie powiem, by gra wciągała jakoś szczególnie. Być może jest to zasługa całej masy podobnych apek, które testowałam w ostatnim czasie, a być może kolejna niezbyt udana kopia innych ,,macz trójek”.

Power-upy w grze oczywiście występują, lecz nie są jakieś szczególne. Klasycznie – nie różnią się niczym od lizaków, kul, czy innych, które można znaleźć w Candy Crush Saga itp.

Pod względem graficznym jest ok, jednak nic dziwnego – gry z tej kategorii chyba nie można schrzanić. W końcu nie ma tu nic skomplikowanego. Jeżeli lubicie gierki logiczne, prawdopodobnie będziecie zadowoleni, szczególnie że Bee Brilliant dostępne jest w języku polskim.

Do dyspozycji graczy jest 5 żyć, które ładują się po zepsutej próbie przejścia poziomu aż 20 minut. Moim zdaniem to zdecydowanie za dużo. Zakładając, że mamy problem z jednym levelem, możemy czekać naprawdę bardzo długo na pokonanie planszy. Oczywiście na ratunek przychodzą nam mikropłatności, jednak da się bez nich przeżyć.

icon
Bee BrilliantTactile Games ApSGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close