BeatBox Free – zostań młodym artystą!

Jeżeli w ukryciu przed znajomymi, rodzicami i całym światem beatbox’ujesz w jakimś ustronnym miejscu i nie chcesz ujawnić swojego talentu, nagraj się i sprawdź na co Cię stać!

Tomasz Heimowski jest wydawcą aplikacji na Windows’a Phone. Tym razem stworzył praktyczny dodatek dla fanów muzyki i wszystkich którzy chcą spróbować swoich sił w tworzeniu własnych kawałków. Póki co aplikacja zebrała szeregi dobrych głosów od użytkowników.

e73fd311-8715-4b54-8961-9e11d2801370

BeatBox FRee jest przydatnym narzędziem dla wszystkich amatorów wykonywania tego typu muzyki. Jest to prosta aplikacja służąca do nagrywania wydawanych przez nas dźwięków niekoniecznie będących dziełem artystycznym. Początkujący muzyk w łatwy sposób może się nagrać i zobaczyć jak wychodzi mu takie działanie. Kiedy wybierzemy opcję tworzenia nowego nagrania, mamy możliwość użycia metronomu, którzy będzie sprzyjał podtrzymywaniu rytmu. Melodię możemy zapisać i łatwo do niej powrócić. Opcja edytowania nagrania, służy głownie do jego przycinania i wybierania najlepszego momentu.

Kiedy w naszym folderze będzie wystarczająco dużo plików, użytkownik może stworzyć swój własny muzyczny projekt. Może stworzyć własny utwór poprzez dodawanie utworzonych wcześniej nagrań i robieniu nowych. Projekt będzie zlepkiem wszystkich dźwięków w wybranej przez nas kolejności.

2f65cc93-035a-4ce4-8822-334dc18b0397

Cała aplikacja została stworzona w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Nie będzie chyba osoby, która nie potrafiłaby się nią obsłużyć. Każdy może z łatwością powrócić do wszystkich swoich nagrań, odtwarzać je w kółko i edytować w dowolnym czasie.

Mimo, iż aplikacja nie posiada szeregu opcji to dla poczatkującego beatbox’era będzie ona doskonałą okazją do przetestowania swoich umiejętności.

Ocena końcowa : 6+/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button