Bear Hunter – polowanie na niedźwiedzie

Niedźwiedzie jak wiecie, są bardzo niebezpieczne. Pomimo tego, że jestem za ochroną życia każdej istoty, pozwolę sobie jednak odpuścić własne przekonania dla gry o nazwie Bear Hunter. Miejmy nadzieję, że nikomu nie przyjdzie do głowy zabijanie niedźwiedzi po tym, jak spędzi trochę czasu w tej interesującej, chociaż bardzo prostej wizualnie produkcji.

Zadanie gracza w opisywanej aplikacji polega na strzelaniu do niedźwiadków. Do dyspozycji mamy określoną ilość amunicji, dlatego każdy strzał musi być przemyślany i zaplanowany. Zacznijmy od sterowania. Aby wycelować, wystarczy przejechać palcem po ekranie i ustawić tor lotu kuli, jeżeli puścimy palec, pocisk wydostaje się z broni. Czasem nasz cel (zwierzak) jest na przeciwko i bez problemu jesteśmy w stanie trafić. Zdarza się jednak, że niedźwiedzie ukrywają się za murami, lub poruszają się z niewielką prędkością. Musimy być przygotowani na każdą możliwość.

Nasz kule mają wyjątkową moc odbijania się od ścian, oraz podłóg, niestety – tylko określoną ilość razy. Nie wędrują one wiecznie. Kilka odbić od muru wystarczy, aby kulka zaginęła w akcji. Wtedy używamy zapasowych, bądź zaczynamy level od początku. Pomimo tego, że gra jest prosta pod względem graficznym, bardzo wkręca i sprawia, że zabawa jest przyjemna. Szczerze polecam wszystkim Czytelnikom.

Pobierz Bear Hunter za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button