Beam Cannon Premium – powstrzymaj niszczycielskie meteoryty [KODY]

Niespełna tydzień temu miała miejsce w AppStore premiera pierwszej gry mobilnej stworzonej przez rozwijające się polskie Fiema Studio. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście o naszej rodzimej, galaktycznej strzelance o nazwie „Beam Cannon Premium”, to z całą pewnością powinniście zapoznać się z treścią tego wpisu. Szczególnie, że znajdziecie w nim kilka promo-kodów na wspomnianą aplikację.

Beam Cannon Premium przypomina stare strzelanki znane z pierwszych automatów do gry. Niczym w debiutanckich produkcjach studia Atari, mamy tutaj do czynienia z niezwykle prostymi zasadami, które można wyjaśnić jednym zdaniem i to – żeby była jasność – nie takim wielokrotnie złożonym.

Gracz w produkcji Fiema Studio steruje strzelającą maszyną, która stworzona została po to, by niszczyć zagrażające Ziemi meteoryty. Zabawa polega w tym przypadku na zdobywaniu jak największej ilości punktów i pobijaniu własnych rekordów. Nie jest to może dobry sposób na stworzenie gry zajmującej kilka godzin, ale z całą pewnością idealny dla aplikacji do autobusu, posiedzeń w WC czy poczekalni.

Podczas rozgrywki w opisywanej strzelance gracz otrzymuje możliwość zbierania dodatkowych bonusów. Złapać można, między innymi, apteczkę uzupełniającą życie oraz pancerz. Nie zabrakło, rzecz jasna, także ultra-nowoczesnych broni w postaci, chociażby, niszczycielskich laserów.

Kontrolowanie kosmicznego działa jest raczej nieskomplikowane. Wszystko w Beam Cannon Premium sprowadza się bowiem jedynie do naciskania odpowiednich strzałek (prawej bądź lewej) oraz przycisku odpowiadającego za atak. Dzięki temu można czerpać frajdę z gry już od samego początku, a nie dopiero po kilkunastu minutach zaznajamiania się z systemem sterowania.

Oprawa audiowizualna zastosowana w produkcji do najładniejszych nie należy, co nie oznacza, że jest pozbawiona zalet. Kosmiczny klimat gry bardzo przypadł nam do gustu, co musimy przyznać. Nie możemy przeboleć jedynie tego, że Fiema Studio nie dostosowało swojej produkcji do rozdzielczości iPada (przynajmniej u nas ekran rozgrywki był zbyt mały).

Podsumowując – Beam Cannon Premium to całkiem ciekawa produkcja dla fanów prostych gier osadzonych gdzieś daleko we Wszechświecie. Znaleźć ją można w AppStore. Koszt jej pobrania wynosi 0,99€.

PS. Dzięki uprzejmości twórców opisywanej w tym wpisie gry, mamy dla Was cztery promo-kody, uprawniające do bezpłatnego pobrania Beam Cannon Premium z AppStore. A oto i one:

KR69PTTYLWKE
N6PFMX3FPFY3
46A3N9FHPEX4
6LWMP496J3JH

Skorzystaliście z któregoś z kodów? Zostawcie komentarz pod tym wpisem ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button