Beach Buggy Racing – ktoś chętny na świetną ścigajkę?

Gier wyścigowych jest pełno zarówno w AppStore, jak i w Google Play. Nie jest łatwo znaleźć naprawdę fajnej i wciągające na długo produkcji (poza powiedzmy sobie szczerze – klasykami, które zna każdy). Beach Buggy Racing to propozycja z powiewem świeżości i … piasku! Akcja gry bowiem toczy się właśnie na plaży i w jej okolicach.

W grze od Vector Unit zarabiamy pieniądze i wydajemy je na przeróżne rzeczy. Mamy okazję na zakup ulepszeń samochodu (wygodniejsze sterowanie, mocniejsza blacha itp.), jego wyglądu (kolor farby, naklejki itp.), wyboru kierowcy oraz samego wehikułu. Oczywiście ceny samochodów nie są niskie i przez długi czas nie jest as stać na zakup takiego rarytasu, lecz systematyczne ulepszenia sprytne urozmaicają rozgrywkę.

Sama akcja jest dynamiczna i przyjemna. Sterowanie odbywa się przy pomocy akcelerometru oraz dotyku. Na ekranie istnieją dwie strefy, które po dotknięciu powodują zahamowanie pojazdu. Ikonki z prawej i lewej strony umożliwiają uruchomienie nitro (ładuje się co kilka sekund), oraz zdobytych w grze power-upów.

Niektóre plansze pokonywane są samodzielnie, w innych natomiast przychodzi nam rywalizować z innymi graczami. Sposobem na pozbycie się przeciwnika jest wystrzelenie rakiety, bądź uzbrojenie się w tarczę ochronną i inne.

Od strony typowo wizualnej aplikacja prezentuje się po prostu świetnie. Grafika jest dopracowana do perfekcji, podobnie jak oprawa dźwiękowa. Jedynym minusem są mikropłatności. Da się je jednak obejść. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Beach Buggy RacingVector Unit IncGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close