Beach Buggy Blitz – wyścigi na plaży w tropikach

Uwielbiasz gry wyścigowe, a do tego chciałbyś, by upalne lato trwało całym rokiem? Osoby, które odpowiedziały na to pytanie twierdząco, powinny w grze z tego wpisu znaleźć coś dla siebie. Wspomniana produkcja nazywa się Beach Buggy Blitz i od nieco ponad miesiąca dostępna jest w Google Play dla wszystkich posiadaczy urządzeń z układem Tegra.

W Beach Buggy Blitz wcielamy się w postać kierowcy ( z czasem możemy odblokowywać kolejnych) terenowego auta. Bohater gry bierze udział w wyścigach organizowanych na plaży w tropikach. Nie wiadomo, czy robi to dla hobby, czy dla pieniędzy – ważne, że my dzięki temu możemy się naprawdę dobrze bawić.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali dla nas, to jest graczy, niemalże nieskończenie wiele tras. Każda plansza jest bowiem generowana losowo, tak więc ciężko jest – przynajmniej w krótkim odstępie czasu – natrafić na taką samą trasę, co jest niewątpliwie ogromną zaletą gry.

Jak to w grach wyścigowych, naszym zadaniem w Beach Buggy Blitz jest wygranie rywalizacji z innymi kierowcami. Rozgrywka polega w tym przypadku nie tylko na wyprzedzaniu rywali, lecz także omijaniu wszelkiego rodzaju przeszkód, a także walczeniu o odpowiedni czas. Trasa jest bowiem podzielona na kilka checkpointów, do których dojechać musimy w odpowiednim czasie. Jeżeli więc zrobimy tylko mały błąd, musimy liczyć się z tym, że ciężko będzie nam ukończyć daną planszę.

W każdym z leveli porozrzucane są złote monety. Ich zbieranie nie jest wcale bezsensowne, gdyż to właśnie dzięki nim istnieje możliwość dokupowania najróżniejszych power-upów. Dostępny jest, na przykład, ulepszacz wydłużający czas do checkpointów albo też magnes przyciągający pieniążki.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą ekranu dotykowego bądź akcelerometru. Ten pierwszy sposób polega po prostu na naciskaniu wyświetlacza z prawej lub lewej strony – nie jest więc skomplikowany, dlatego też bardzo przyjemnie się z niego korzysta.

Największą zaletą Beach Buggy Blitz jest – według nas – oprawa graficzna. Trasy przygotowane są niezwykle starannie, a jej poszczególne elementy może i nie wyglądają realistycznie, jednak na pewno bardzo przyjemnie się na nie patrzy. Jest to gra, którą instalować można tylko na sprzęcie z układem Tegra, tak więc bajecznej grafiki można było się spodziewać.

Opisywaną w tym wpisie grę znajdziecie w Google Play. Pobrać ją można zupełnie za darmo. Czy warto? Jeżeli macie odpowiednie urządzenie, to zdecydowanie tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button