DarmoweGry na iOSiOS

Banana Gorilla – małpa w górach

Jeżeli macie ochotę na zabawną aplikację, która nie będzie od Was wymagała nadmiernego myślenia, polecam Banana Gorilla. Aplikacja z tego wpisu jest prosta, a jednocześnie potrafi odstresować. Ucieczka przed bananami może być trudna. Szczególnie, jeżeli małpiszon porusza się po pagórkach na deskorolce a my każemy mu dodatkowo wzbijać się w powietrze…

Jak widzicie, grafika w grze nie powala na kolana, jednak jak dla mnie jest całkiem przyjemna. W tego typu gierkach nie potrzebujemy niesamowitych efektów wizualnych, by dobrze się bawić. Zasiadamy na desce i lecimy. Rozpędzamy małpę, przytrzymując palec na ekranie. W momencie gdy znajduje się na wjeździe na kolejną górę, puszczamy palec, aby zwierzak mógł się wybić i poszybować do nieba, zwiększając przy tym dystans dzielący go od sterty bananów, która czeka tylko na naszą potyczkę. Do przejścia w Banana Gorilla jest wiele poziomów. Po drodze warto zbierać złote monety, gdyż zwiększają premię punktową.

W grze mamy możliwość gry w multiplayer’a. Dzięki temu możemy spędzał miło czas ze znajomymi. Wynikami, jakie uda nam się osiągnąć w aplikacji możemy podzielić się za pomocą Facebooka. Podsumowując: ta gra nie zachwyci fanów świetnej grafiki w produkcjach, ale sprawi wiele przyjemności osobom, które lubią nieskomplikowane gry. Polecam.

Pobierz Banana Gorilla za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close