Bad Traffic – Kto czuwa nad skrzyżowaniem?

Stłuczki na krzyżówkach, cudowne uniknięcie kolizji – wszystko to winą człowieka, lub ślepego losu? A co, jeśli ktoś czuwa przy każdych światłach? Pewnie dobrze się bawi!

unnamed[3]

Bad Traffic to aplikacja ze studia GreenCod Apps, które na swoim koncie ma prócz niej tylko… Pinballa. Więc zdziwił mnie tak oryginalny pomysł i profesjonalne wykonanie, oczywiście w bardzo pozytywnym znaczeniu. W grze mamy właściwie dwa tryby rozgrywki, w których możemy wcielić się albo w anioła lub diabła i forma gry zmieni się zależnie od wybranego bohatera. Zacząłem swoją przygodę z rogatym przyjacielem i bardzo ucieszył mnie oferowany tryb gry – mamy skrzyżowanie, po którym poruszają się pojazdy w każdym kierunku. Naszym zadaniem jest wywołanie odpowiedniej ilości zderzeń i wybuchów, zanim skończy się nam czas. Wszystkie auta możemy rozpędzać, przejeżdżając po nich palcem, bądź zatrzymywać na pięć sekund, dotykając ich palcem. Auta po uderzeniu niszczą się, jednak musimy wywołać spory karambol, żeby powybuchały. Do 6. Poziomu gra się naprawdę bezstresowo, potem trzeba zacząć kombinować, jak tu spowodować wypadek stulecia. Zupełnie inaczej ma się rozgrywka jeśli chodzi o aniołka. Tu musimy za wszelką cenę przeprowadzić określoną ilość pojazdów bezpiecznie. Mechanika ta sama, jednak cel zupełnie inny. Podczas rozgrywki w obu trybach pojawiają się pojazdy specjalne, które odblokowujemy wraz z postępem w grze. Może to być lodziarka, która generuje nam monety, jeśli nic się jej nie stanie, buldożer, który niszczy wszystko na drodze lub ciężarówka TNT, która wysadzi wszystko w okolicy po uderzeniu w inny samochód. Zbieramy podczas gry monety, które potem możemy wydać na jakieś ulepszenia, czy też wykupienie nowych pojazdów specjalnych.

unnamed[4]

Oprawa stoi na bardzo wysokim poziomie. Całość działa płynnie, nawet przy ogromnej ilości pojazdów na ekranie. Modele są dokładne, a poziomy schludnie przygotowane. Dźwięk jest bardzo dobry, przyjemnie słucha się ścieżki dźwiękowej, a piski hamulców i klaksony są dobrej jakości.

Jeśli lubicie gry z zarządzaniem czasem, jak to nazywa Play, to powinniście na pewno spróbować Bad Traffic.

Ocena AppsBlog to 9/10.

Bad Traffic do pobrania z Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button