Długo wiczekiwana AutoMapa na Androida już dostępna w wersji Beta

Na „Androidowym” rynku programów do nawigacji GPS znajduje się bardzo wiele różnego rodzaju narzędzi. Każdy z Was ma już pewnie swojego faworyta w tej kategorii, jednak wkrótce może on się zmienić. A wszystko dlatego, że w sieci pojawiła się już pierwsza wersja testowa popularnej AutoMapy, która z pewnością ma szansę stać się najchętniej wybieraną aplikacją nawigacyjną dostosowaną dla systemu operacyjnego Android.

AutoMapa dla platformy Android to jedna z najbardziej oczekiwanych aplikacji przez użytkowników urządzeń spod znaku zielonego robota. Mamy nadzieje, że dzięki tak szerokiemu programowi beta testów AutoMapa będzie też najlepiej dopasowaną aplikacją dla potrzeb jej użytkowników” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.

Androidowa wersja AutoMapy będzie zawierała wszystkie najpotrzebniejsze funkcje dla każdego kierowcy. W wersji Beta znaleźć można m.in. dobrze działającą platformę LiveDrive!, dzięki której bez najmniejszych problemów ominiemy powstałe na drodze zatory drogowe.

Jak to zwykle bywa w przypadku wersji Beta, testerem najnowszej AutoMapy może zostać każdy z nas. Wystarczy jedynie wejść na oficjalną stronę AutoMapy i pobrać instalkę programu.

Oczywiście wszystkich naszych Czytelników zachęcamy do czynnego brania udziału w testach androidowej wersji najpopularniejszego programu nawigacyjnego w naszym kraju.

Tych, którzy nie lubią bawić się w testerów, możemy natomiast zapewnić, że pełna wersja AutoMapy już wkrótce pojawi się w Android Market.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button