Autem za granicę – aplikacja dla podróżujących autem

Jeżeli często bywacie za granicą naszego kraju, z pewnością spotykacie się z bardzo specyficznymi zasadami panującymi na drogach. Dzięki aplikacji Autem za granicę będziecie zawsze na bieżąco z prawem i obowiązującymi przepisami. Autorem programu jest Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.

ad

Użytkownicy aplikacji mają listę krajów wraz ze szczegółowymi wytycznymi. W zakładce znajdziemy zarówno duże państwa, jak i te mniejsze ze specyficznymi wytycznymi drogowymi. Wszystkie informacje zawarte w programie są zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ruchu drogowego, więc bezpiecznie można na nich polegać.

Menu główne to dwie zakładki: warto wiedzieć, oraz karty krajów. Druga opcja to wyliczenie poszczególnych państw wraz z takimi danymi jak dopuszczalna prędkość, wysokość mandatów, dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi, obowiązek, bądź zakaz przewożenia paliwa, łańcuchów, dysponowania antyradarami, obowiązek korzystania z fotelików dla dzieci, ubezpieczenia, itp.

sss

Warto Wiedzieć to jak możecie przeczytać na obrazku, informacje o których warto mieć pojęcie, przed wyruszeniem w podróż. Tutaj znajdziemy dane dotyczące niezbędnych dokumentów, bagażu, telefonów alarmowych, sytuacji awaryjnych, ekojazdy, podróży ze zwierzętami, niezbędnego wyposażenia, itp.

Cała aplikacja jest wykonana bardzo przejrzyście, dzięki czemu nie będziemy mieć problemu z odszukaniem wytyczonego celu nawet na pięć minut przed wyjazdem. Jeżeli faktycznie często podróżujecie autem, koniecznie zaopatrzcie się w opisywaną apkę. Jest ona darmowa, a pozwoli uniknąć wielu problemów, w tym mandatów, a nawet więzienia (szczególnie w Rosji :)).

sgsr

Aplikacja posiada opcję automatycznych aktualizacji, więc wraz ze zmianą stanu prawnego, informacje w naszym programie również się zmieniają, pod warunkiem istnienia połączenia z internetem. Do samego korzystania z narzędzia nie jest wymagana sieć. Wystarczy naładowany telefon komórkowy :).

Pozostaje mi tylko polecić apkę jeszcze raz i zachęcić do jazdy zgodnie z przepisami w niej zawartymi. Przydatna, bardzo ładnie wykonana produkcja, która przyda się wielu kierowcom.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button