AppSale – promocje w AppStore #47

Witajcie w nowym roku 2014. Mam nadzieję, że miło wspominacie swoje przygody z portalem appsblog.pl w minionym roku. Staraliśmy się robić wszystko, aby nasi Czytelnicy się nie nudzili. Skoro Sylwester jest już za nami, pora na powrót do rzeczywistości, w której to AppStore serwuje swoim użytkownikom przecenione aplikacje. W dzisiejszym wpisie znajdziecie produkcje, za które w normalnym czasie musielibyście zapłacić kilkanaście dolarów. Dzięki cyklowi AppSale będziecie na bieżąco informowani o promocyjnych aplikacjach, które jabłuszkowy sklep przecenił na zero. Oto co dla Was przygotowałam: Symmetrain, The House of the Dead: Overkill, Reveal The Maze, oraz Rayman Jungle Run. Zaczynajmy!

 Rayman Jungle Run

Rayman jest jednym z moich ulubionych bohaterów. Ten zabawny ludzik z odstającymi trampkami powoduje, że na twarzy pojawia się uśmiech. W opisywanej aplikacji, postać w tramposzach przemierza dżunglę w poszukiwaniu mety. Zadaniem gracza jest prowadzenie Raymana po dzikich terenach i pomaganie mu w zdobywaniu cennych suwenirów, jakimi są zabawne, żółte motylo-cosie, a także złote monety.

Wielkim plusem aplikacji jest jej grafika. Każdy level jest dopracowany do perfekcji. Jeżeli wcześniej mieliście przyjemność grać w Rayman’owe gry, powinniście być zachwyceni tą produkcją. Etapów do przejścia jest ponad 70, dlatego możecie być spokojni o to, że nad apką będziecie mogli spędzić kilka godzin. Po każdym poziomie otrzymujecie odpowiednią ilość punktów – im więcej uda Wam się zebrać motylków i monet, tym lepszy wynik uzyskacie na koniec. Sterowanie w grze jest bardzo proste – na ekranie widzicie guzik, który odpowiada za skok bohatera – ten cwaniak ma dar odbijania się od ścian – wykorzystajcie to :)

Początkowo odblokowana jest jedynie jedna plansza z kilkunastoma etapami. Jeżeli uda Wam się przejść wszystkie poziomy (szczerze w to wierzę), odblokujecie kolejną platformę. Gra została przeceniona z $2,99 za zero. Pobierz Rayman Jungle Run za darmo w AppStore.

 Reveal The Maze

Jeżeli lubicie łamigłówki, w których Wasze mózgi wysilają się porządnie, powinniście być zainteresowani produkcją opisywaną w tym akapicie. Reveal The Maze to bardzo interesująca gra, w której musicie wykazać się szybką reakcją i zwinnością. Waszym zadaniem jest poruszanie się w ciemnym labiryncie. Celem jest potoczenie kulki do wyjścia…

W dolnym prawym rogu macie mapę, na której widzicie swoje położenie, oraz miejsce, do którego musicie się dostać, aby przejść do kolejnego etapu. Po drodze zbieracie gwiazdki – oczywiście nie musicie tego robić, lecz zawsze lepiej jest przejść etap z większą ilością punktów. Z prawej strony widzicie cały pasek, który jest do Waszej dyspozycji. Na nim dostrzegacie przedmioty, jakich możecie używać podczas przeprawy w labiryncie.

Etapów do przejścia jest bardzo wiele, dlatego nie ma się co zastanawiać nad pobraniem aplikacji. Jeżeli odpowiada Wam sterowanie (poruszanie urządzeniem) i sama fabuła, pobierajcie jak najszybciej, póki gra nie powróci do swojej normalnej ceny. Przecena z $0,99. Pobierz apkę za darmo w AppStore.

 The House of the Dead: Overkill

Dawno nie pisaliśmy o zombiakach, prawda? Stwierdziłam, że będziecie niezwykle zadowoleni, jeżeli przedstawię Wam produkcję z umarlakami w rolach głównych, za którą normalnie trzeba zapłacić 5 dolarów, a z okazji przecen w AppStore w dniu dzisiejszym jest zupełnie darmowa. Pistolety w dłoń i jedziemy! Zapewne nie trzeba Wam tłumaczyć na czym polega gra, jednak postaram się w prosty sposób wytłumaczyć zasady tym osobom, które do tej pory nie miały styczności z zombiakami, bądź są sceptycznie nastawione.

Jakie może być zadanie gracza w tego typu aplikacji? Oczywiście ratujemy ludzkość przed inwazją zombiaków. Te mutanty są wszędzie – Waszym celem jest poruszanie się po mrocznej posiadłości i zabijanie tych ohydnych dziwaków najlepiej strzałami w głowę. Pamiętajcie o tym, że nie macie nieograniczonej amunicji, aby przetrwać, należy przeładowywać magazynek. Nie dajcie się zaskoczyć umarlakom. Nie tylko strzał w głowę jest śmiertelny (o ile można uśmiercić już umarłego). Headshot jest o tyle dobry, że wystarczy jednorazowy, celny wystrzał, by nasz przeciwnik padł. Strzały w inne części ciała będą musiały być powtórzone, aby były skuteczne.

Pamiętajcie, że w opisywanej produkcji Wy również możecie zginąć. Na ekranie widzicie swój pasek życia. Musicie zwracać na to szczególną uwagę, by wytrwać w tej trudnej misji. Twórcy gry ustawili limit wiekowy – osobiście się nie dziwię, gdyż wszędzie leje się krew. Za dobre wykonanie zadania, otrzymujecie premie. Dzięki nim, macie szansę na ulepszenie swojej broni – upgrade’y są bardzo mile widziane :) Mogę Was zapewnić, że będziecie zadowoleni zarówno z grafiki, jak i efektów dźwiękowych w opisywanej produkcji. Przecena z $4,99 za zero. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Symmetrain

Teraz przyszła kolej na coś, co zachwyci zarówno małych, jak i dużych. Produkcja o nazwie Symmetrain to zabawna gra, w której zadaniem gracza jest panowanie nad tym, aby krajobraz, jaki rozpościera się po obu stronach pędzącego pociągu był identyczny po obu stronach okien. Podsumowując: prawa strona musi się równać lewej.

Zadanie może się początkowo wydawać proste, gdyż pociąg jedzie wolno i mamy czas na przestawianie niektórych drzew i krzewów. Problem może się zacząć wtedy, gdy różnic będzie naprawdę dużo, a my ledwo będziemy się wyrabiać z klikaniem w odpowiednie ikonki. Tak, czy inaczej, zabawa jest bardzo dobra. Może to nie jest produkcja, w którą można grać godzinami, ale z pewności zachwyci większość z Was.

Jeżeli klikniecie w błędnym miejscu (tam, gdzie nie ma różnic), wyskoczy napis ,,non”, oznaczający, że popełniliśmy błąd. Nie mamy dowolności, jeżeli chodzi o takie przypadki. Wystarczy kilka pomyłek, by zaczynać etap od początku. Gra przeceniona z $0,99 za zero. Pobierz Symmetrain za darmo w AppStore.

W dzisiejszym odcinku AppSale to już wszystko. Mamy nadzieję, że rok 2014 okaże się dla Was szczęśliwy. My robimy wszystko, by chociaż w kwestii smartfonów uszczęśliwić Wasze często znudzone dusze. Trzymajcie się więc ciepło i cieszcie się z braku śniegu ;). Widzimy się pod koniec tygodnia w 48 już odcinku AppSale. Pa!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button