AppSale – promocje w AppStore #40

Właśnie dzisiaj obchodzimy okrągłe, czterdzieste, mini-urodziny AppSale’a. Skoro urodziny, to musimy zaserwować Wam jakieś pyszności. W tym przypadku skupimy się na gorących przecenionych aplikacja ze sklepu AppStore. Na ucztę zapraszamy zarówno tych młodszych, jak i starszych Czytelników portalu appsblog.pl. Możecie być pewni, że nie z tej imprezy nie wyjdziecie z pustymi rękami ;). Bierzcie, co chcecie!

 Smash the Office

Czy są tu jacyś pracownicy biurowi? Jeżeli tak, pewnie nie jeden raz zdarzyło się Wam, że mieliście ochotę rozwalić wszystko, co znajduje się w Waszej okolicy. Niestety – wtedy musielibyście odpowiedzieć za wyrządzone szkody. Tak się składa, że została przeceniona bardzo interesująca aplikacja – Smash the Office, w której będziecie mogli zrobić to, o czym tyle razy marzyliście – w dodatku bez konsekwencji.

Jak czytacie wyżej, marzenia się spełniają. Bierzecie w dłoń kij i za pieniądze niszczycie biuro. W jaki sposób podczas psucia czegoś można zarabiać? Niektóre ze sprzętów, które będziecie niszczyć, błyszczą się w dziwny sposób – oznacza to, że są cenne i ich rozwalenie zwiększy ilość złotych monet w Waszej kieszeni. Za te pieniądze możecie ulepszać ,,niszczyciela” i kupować coraz to lepsze przedmioty, którymi roztrzaskiwać będziecie biurowiec.

Podczas gry zdarzają się bonusy, które umożliwiają użycie większej siły, a co za tym idzie, spowodowanie dużo większych zniszczeń. Takie bomby możecie również zakupić w sklepie dla gracza. Największa zaleta aplikacji? Relaksacja. Przecena z $0,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Bejeweled

Teraz przyszła pora na grę o nazwie Bejeweled. Jeżeli przepadacie za produkcjami z kategorii ,,dopasuj trzy”, nie trzeba Wam już nic tłumaczyć. Skupmy się więc na osobach, które do tej pory nie miały przyjemności zabawy w przestawianie diamentów. Jako, że jestem wielką fanką tej gry, nie pozostaje mi nic innego, jak wychwalanie pod niebiosa.

Zadanie gracza polega na dopasowywaniu minimum trzech identycznych świecidełek w pionie, bądź w poziomie. Jeżeli jest szansa na stworzenie większej kombinacji klocków – otrzymujemy bonus w postaci ekstra diamentu, który powoduje zwiększenie naszej punktacji, jeżeli odpowiednio go wykorzystamy. Leveli do przejścia jest cała masa, dzięki czemu możecie mieć pewność, że zabawa nie skończy się po 10 minutach – co więcej – na nudę również nie powinniście narzekać.

Na pasku dolnym widzicie przycisk ,,hint”, czyli podpowiedź. Jeżeli nie będziecie w stanie na ekranie dostrzec żadnego możliwego ruchu, ten magiczny guzik pomoże Wam w dalszych zmaganiach w grze. Przecena aplikacji z $1,99 na zero. Pobierz Bejeweled za darmo w AppStore.

 Tiny Rabbit

Pomożecie zajączkowi dotrzeć do kosmosu? Jego marzeniem jest dotknięcie zorzy polarnej. Teraz, kiedy dostał magiczne marchewki i rakiety w zadku, może tego dokonać z Waszą pomocą. Opisywana gra jest niesamowicie słodka i zabawna. Główny bohater jest milusińskim zwierzątkiem. Musimy prowadzić go ta, by osiągnął swój cel.

Sterowanie zającem jest dość proste. Aby przemieszczać go w prawo, bądź w lewo, wystarczy poruszać urządzeniem na boki. Kiedy będziemy chcieli przyspieszyć, wystarczy przytrzymać ekran z prawej strony. Po drodze spotkamy z pewnością wiele przeszkadzajek, które będą za wszelką cenę chciały utrudnić lot. Jedno zderzenie z ptakiem i po naszym bohaterze nic nie zostaje. Należy zbierać fanty w postaci piorunków i innych podobnych, by szybciej osiągnąć cel.

Gra przeznaczona jest dla dorosłych i dzieci. Jedni i drudzy będą się z pewnością świetnie bawić. Tiny Rabbit zostało przecenione z $1,99 na zero. Nie czekajcie, aż cena wróci do normy. Pobierzcie aplikację już teraz w AppStore.

 Talking Carl!

 Talking Carl! to aplikacja stworzona z myślą o dzieciach. W tej niesamowicie kolorowej i zabawnej produkcji, maluchy będą mogły spędzić każdą wolną chwilę. Naszym bohaterem jest słodki, czerwony stworek w kształcie kwadratu z dziwnie wystającymi oczami. Kiedy dotykamy go po jego błyszczącym ciałku, wydaje zabawne dźwięki. Zdarza się również, że dosłownie pali się ze wstydu :)

Aplikacji warto zezwolić na dostęp do mikrofonu. Jeżeli to zrobimy, Carl będzie powtarzał jak papuga to, co przed chwilą powiedzieliśmy. Jeżeli tej zabawy będzie nam mało, zawsze możemy nakarmić bohatera kością, bądź pograć z nim na klawiszach. M stukamy w klawisze, a on gra specjalnie dla nas.

Oczywiście możliwa jest w tym przypadku ochrona przed dzieckiem. Wystarczy wpisać kod na ekranie, aby uniemożliwić maluchowi dostęp do treści bardziej zaawansowanych. Przecena z $1,99. Pobierz aplikację za darmo w AppStore.

Sprinkle Islands

Kto nie zna Sprinkle Islands niech się nawet nie przyznaje. Ta gra to klasyk. Totalny must have w każdym urządzeniu. Na czym polega cała frajda? Poruszamy się po planszy wozem strażackim i gasimy ogień w wiosce. Czasem pali się w takim miejscu, które jest bardzo ciężko dostępne. Musimy wtedy wytężyć myślenie i skierować strumień w tamie miejsce, by woda w efekcie dotarła do celu.

Czerwony przycisk z prawej strony ekranu służy do uruchomienia strumienia wody. Najeżdżając palcem na wysięgnik wozu, ustawiamy go pod odpowiednim kątem tak, by woda powędrowała tam, gdzie sobie zaplanowaliśmy. Należy się spieszyć, gdyż ogień szybko się rozprzestrzenia. Musimy każdy płomień gasić do samego końca, by za chwilę nie musieć robić tego od nowa.

Z prawej strony mamy licznik wody, jaka pozostała nam do wykorzystania – no chyba nie myśleliście, że jeździcie bez limitu? :) Trzeba tak rozplanować akcję, by nie trzeba było rozpoczynać jej od nowa. Przecena z $1,99. Pobierz Sprinkle Islands za darmo w AppStore.

Mam nadzieję, że każdy Czytelnik znalazł w dzisiejszym wpisie coś dla siebie. Przyznacie, że poziom aplikacji jest na wyjątkowo wysokim poziomie. Dzięki wszystkim pobraniom, można było zaoszczędzić ponad 50 złotych. Oczekujcie kolejnego odcinka AppSale w przyszłym tygodniu!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button