AppSale – promocje w AppStore #39

Dzisiejszy odcinek AppSale będzie poświęcony standardowo najlepszym przecenionym aplikacjom ze sklepu AppStore. Znajdziecie tu ciekawe gry, jak na przykład Chubby Jump, Trains Boats & Cars, czy Mikey Shorts. Nie zabraknie również apki dla przyszłych, bądź świeżo upieczonych mam. MammaBaby to program, który ułatwia mamom planowanie dnia z maluchem i pozwala na zapisywanie wszystkich najważniejszych informacji. Na koniec pojawi się Baby Nom Nom, czyli karmienie malca z masą przeszkadzajek – mój numer jeden.

 Chubby Jump

Skoro zbliżają się święta, nie może zabraknąć iście świątecznej aplikacji. Chubby Jump to produkcja, w której wcielamy się w postać czerwononosego renifera i pędzimy przez niebo w poszukiwaniu prezentów. Po drodze spotykamy ptaki, które albo zabijamy, albo unikamy kontaktu z nimi. Jeżeli zdarzy się mała kraksa, kończy się to dla nas rozpoczęciem etapu od początku.

Poza ptakami, możemy spotkać białe niedźwiedzie, które również stanowią dla nas zagrożenie. Sterowanie w grze jest proste. Nasz renifer sam zasadniczo się przemieszcza. Aby jego trochę otyłe ciałko podnieść do góry, należy przytrzymać palec na ekranie. Jeżeli stwierdzimy, że wypadałoby opaść, wystarczy szanowny palec uwolnić.

Zbieranie prezentów umożliwia nam zwiększenie premii punktowej na koniec etapu. Zadań w grze mamy bardzo wiele, dlatego o nudę w tym przypadku bardzo trudno. Polecam – ciekawie, zabawnie i świątecznie. Przecena z $0,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Trains Boats & Cars

Fani aplikacji, w których wcielają się w rolę budowniczych mogą odetchnąć z ulgą, gdyż przeceniona została również bardzo interesująca aplikacja z tej kategorii. Trains Boats & Cars to zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zadanie gracza polega na dopasowaniu torów przejazdu pociągów, aut, oraz łodzi w taki sposób, aby nie pokrywały się ze sobą i umożliwiły sprawną komunikację po mieście.

Od początku uczymy się układania torów w taki sposób, by móc bez problemu pogodzić kilka rodzajów środków transportu. Kiedy skończymy stawianie dróg, wodnych koryt, oraz torów kolejowych, przyjdzie nam sprawdzić jak się spisaliśmy. Z prawej strony ekranu pokaże nam się ikonka ,,play”, która uruchamia wszystkie pojazdy, jakie zwykle poruszają się po wybudowanych trasach. Jeżeli bezkolizyjnie dojadą do końca, nasz level zostaje zaliczony.

Gra wygląda niepozornie, lecz możecie mi wierzyć na słowo – bardzo wciąga. Jeżeli jesteście niecierpliwi, możecie zwiększyć prędkość przejazdu samochodów, pociągów oraz przepływu statków, klikając na przycisk 1x. Polecam! Przecena z $2,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Mikey Shorts

Są tu jacyś chętni na platformówkę rodem z krainy Mario? Jeżeli tak, przedstawiam Wam Mikey Shorts – interesującą grę, w której przemierzamy kolejne levele zbierając złote monety, ożywiając martwe rzeźby i niszcząc złe robociki, które mają ochotę nam pożreć. Ta nie do końca rewelacyjna pod względem graficznym aplikacja podbije serca miłośników starszych gier. Prosta, kolorowa i wciągająca.

Jak widzicie na obrazku, sterowanie odbywa się za pomocą czterech guzików. Poruszamy się w prawo, bądź w lewo za pomocą strzałek. Skaczemy używając czerwonego guzika, a ślizgamy się pod niskimi elementami dzięki guzikowi niebieskiemu. Wygodne manewry to podstawa w tego typu grach. Nasi przyjaciele są uwięzieni, a raczej zabetonowani – kiedy przebiegniemy obok nich, stają się ruchomi i kolorowi – taki jest właśnie nasz cel w grze – uruchomić jak największą ilość kolegów.

Do dyspozycji graczy oddano wiele ciekawych i kolorowych plansz, różniących się trudnością i można powiedzieć – porą roku. Niektóre są iście zimowe, inne diabelnie ciepłe, zdarzają się typowo zielone i letnie, a przeważają mroczne. Polecam! Oby więcej tego typu gier powstawało w dzisiejszych czasach. Przecena z $0,99. Pobierz Mikey Shorts za darmo w AppStore.

 Baby Nom Nom

Wydawałoby się, że karmienie dziecka nie jest wyjątkowo trudną sztuką. Oto w grze Baby Nom Nom dowiadujemy się, że aby pokarm dostał się do miseczki, musi przejść długi proces produkcji. Dzieci nie lubią bezsmakowych kleików. Aby były smaczne, należy uzupełnić je w owoce, które nie zawsze są łatwo dostępne…

Skupmy się na obrazku wyżej, aby w prosty sposób wytłumaczyć zasady panujące w grze. Zaczynamy od kupki ryży ułożonej w okolicy biało-czarnego symbolu. Za pomocą poruszania naszym urządzeniem, przesypujemy jedzenie w wybrane miejsce – trzeba pamiętać, że owoce dają dużo witamin! Kierujemy więc wspomniany ryż do jabłuszka, banana, bądź truskawki. Musimy zwracać uwagę na to, czy jakieś ziarenka nie pozostały na platformie wyżej – jeżeli tak – malec nie dostanie odpowiedniej porcji jedzonka.

Jeśli uzbieramy już wszystkie fanty i stwierdzimy, że pokarm nadaje się do podania dzidzi, należy w taki sposób obrócić urządzeniem, aby cała porcja jedzenia trafiła do miski. Jeżeli nam się część wysypie, może się okazać, że dziecko dostało za mało jedzenia i musimy etap powtórzyć. Bonusy dostajemy za szybkie wykonanie zadania, oraz za ilość pożywienia, jaka wpadła do naczynia. Przecena z $1,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

MammaBaby

Wszystkie przyszłe mamy powinny zaopatrzyć się w opisywaną właśnie aplikację. Kobiety które posiadają już bobasa, nie muszą się nawet nad tym zastanawiać. Klikamy w link i pobieramy darmową pomoc dla karmiącej mamy. Aplikacja, o której właśnie czytacie jest przełomem na rynku – zapisujecie w niej godziny karmienia malca, ustalacie alarm, który przypomni Wam o systematycznym dostarczaniu jedzonka, czy o zmianie pieluchy.

Jak wiadomo, sen jest bardzo ważny w początkowych dniach i tygodniach życia dziecka – dzięki MammaBaby będziecie mieć pewność, że z Waszym podopiecznym wszystko jest w porządku. Będziecie mieć każdy aspekt pod kontrolą. Zanim jednak zaczniecie zabawę z programem, musicie założyć konto. Wystarczy podać nick, hasło i maila, aby cieszyć się zaletami narzędzia.

Na samym dole zawsze możecie sprawdzić podsumowanie całego dnia – sprawdzić, czy wszystko, co sobie zaplanowałyście zostało wykonane. Spieszcie się, aplikacja została przeceniona za zero z $4,99. Pobierz MammaBaby za darmo w AppStore.

W weekend oczekujcie 40 odcinka AppSale. Mam nadzieję, że aplikacje zaserwowane w dniu dzisiejszym przypadły Wam do gustu, podobnie jak mnie. Korzystajcie z dobrodziejstw portalu appsblog.pl – nic Was to nie kosztuje, a poznacie wiele ciekawych aplikacji, których znając życie w normalnych warunkach nawet byście nie widzieli na oczy, gdyż nie zostały ocenione przez żadnego użytkownika. My wybieramy same rarytasy :) Trzymajcie się ciepło!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button