AppSale – promocje w AppStore #27

AppSale gości na appsblog.pl od paru miesięcy, cieszymy się, że osób zainteresowanych AppStore’owymi wyprzedażami jest coraz więcej. Zachęcamy więc do lektury dzisiejszego wpisu i pobierania aplikacji, które szczególnie Wam się spodobały. Jak już pewnie wszyscy wiecie, AppSale to cykl na jabłuszkowe urządzenia. Aby posiadacze smartfonów z Androidem nie byli poszkodowani, przygotowaliśmy dla nich specjalne wpisy zwane Androidowe Okazje, w których prezentujemy najciekawsze promocje z Google Play.

 The Jungle Book: Fruit Dash!

Aplikacja o nazwie The Jungle Book: Fruit Dash! to nic innego, jak zabawna gierka, polegająca na poruszaniu się chłopcem z dżungli. Zadaniem gracza jest zbieranie spadających z drzew owoców, monet, oraz różnych super-mocy, które w późniejszych etapach będą niezwykle przydatne. Początkowo oczywiście nie ma większego problemu z przejściem levelu – musimy jedynie sterować bohaterem za pomocą poruszania naszego urządzenia, oraz dotykać ekranu w celu skoku.

Jeżeli mowa o skokach, warto wspomnieć, że w dżungli żyją takie istoty, jak małpy – jak każdy wie, małpki lubią banany. Niestety tak się składa, że chłopiec właśnie te owoce zbiera najczęściej. Jeżeli natknie się na wrednego małpiszona, zostanie ograbiony z zebranych fantów.

Kiedy widzimy małpkę na ekranie należy dotknąć palcem ekranu i jednocześnie poruszyć urządzeniem, aby chłopiec mógł uniknąć kontaktu z babanożercą. Aplikacja została przeceniona z $0,99 na zero. Pobierz The Jungle Book: Fruit Dash! za darmo w AppStore.

 Shoot The Zombirds

Od samego początku gra nam się spodobała, ze względu na polską wersję językową. Zbliża się Halloween, znane święto, podczas którego ludzie przebierają się za upiorne postacie i robią świńskie numery znajomym. Postanowiliśmy nie odchodzić od konwencji Halloween i sprezentować Wam grę, w której akcja toczy się na dyniowym polu.

Zadaniem gracza w Shoot The Zombirds jest strzelanie do ptaków, które krążą nam polem. Wcielamy się w postać taty-dyni i robimy wszystko, aby okropne ptaszyska nie porwały naszych małych dyniowatych podopiecznych. Jeżeli tak się już stanie, należy zestrzelić ptaka wraz z porwanym dzidziusiem.

Każdy strzał jest premiowany. Warto wykonywać je w taki sposób, aby strącać jak największą ilość zwierząt na raz – dostajemy bonusowe punkty, oraz dodatkowe strzały. Gra przeceniona z $0,99 na $0,00. Pobierz Shoot The Zombirds za darmo w AppStore.

 Flight Unlimited Las Vegas

W opisywanej grze mamy szansę zasiąść za sterami powietrznej maszyny, a mianowicie samolotu. Do dyspozycji graczy oddano Free Flight oraz misje, w których możemy sprawdzić zdobyte umiejętności. Początkowo wybieramy samolot, którym będziemy latać – każdy ma inne parametry, dlatego warto zwrócić na to uwagę, bo późniejsze sterowanie może być skomplikowane, jeżeli nieprawidłowo dobierzemy maszynę do możliwości.

Kiedy będziemy w posiadaniu samolotu, uczymy się sterowania. Wbrew pozorom nie jest ono takie proste. Po kilku minutach treningu będziemy już prawie zawodowymi pilotami. Zadanie rozpoczyna się od wystartowania – należy zwracać szczególną uwagę, by podczas podnoszenia się samolotu, nie przekrzywić skrzydeł – może się to dramatycznie skończyć.

Kiedy stwierdzimy, że możemy sobie darować Free Flight, warto podejść do misji. Te już nie są takie proste. Wozimy pasażerów i jesteśmy za nich odpowiedzialni. Musimy wystartować i wylądować w określonym miejscu. Zabawa jest przednia a symulator świetnie sprawdza się na zaawansowanym jabłuszkowym sprzęcie. Przecena jest duża, bo z $4,99 za zero! Pobierz Flight Unlimited Las Vegas za darmo w AppStore.

 Music Color

Aplikacja o nazwie Music Color to świetna propozycja dla najmłodszych. Nie tylko nauczą się rozpoznawać kolory, ale maluchy będą miały szansę na posłuchanie uspokajającej muzyki. Dodatkowo – aplikacja w stu procentach jest w języku polskim, co umożliwia pracę z dziećmi w każdym wieku.

Uruchamiając program, na ekranie ukazuje nam się zestaw kwadratów w różnych kolorach. Klikając na czarny, lektorka czyta nazwę koloru, na wyświetlaczu wyskakuje nam kruk wydający charakterystyczne dźwięki, a następnie w tle zaczyna grać muzyka klasyczna, która z pewnością uspokoi dziecko.

Sądzimy, że Music Color to rewelacyjny produkt dla najmłodszych. Nauka i zabawa w jednym – lepszego połączenia nie można sobie wyobrazić. Przecena z $0,99. Pobierz Music Color za darmo w AppStore.

 Slippery Seal

Slippery Seal to gra, w której najlepiej sprawdzą się najmłodsi, gdyż aplikacja nie jest zaawansowana pod względem trudności. Zadaniem gracza jest wcielenie się w fokę, która przemierza podwodny świat zbierając muszelki. Slippery Seal można porównać z Hungry Sharkiem, jednak w tym przypadku nie będzie rozlewu krwi i zjadania ludzi.

Nasza bohaterka potrafi skakać. Dzięki naszym zręcznym palcom, będzie miała szansę na osiągnięcie premii punktowej za wykonanie nadwodnych tricków. Sterowanie jest bardzo proste, dzięki czemu zabawa jest przyjemna. Nad grą można spędzić kilka godzin, nie nudząc się.

Do dyspozycji graczy oddano kilka światów. Dopiero po przejściu pierwszego, mamy szansę na spróbowanie swoich sił w kolejnych ,,zakłódkowanych”. Przecena z $3,99 na $0,00. Pobierz Slippery Seal w AppStore.

Na dzisiaj to już wszystko. Śledźcie oba nasze cykle – zarówno AppSale, jak i Androidowe Okazje w przyszłym tygodniu. Z pewnością Was nie zawiedziemy – wręcz przeciwnie – damy szansę na uzbrojenie smartfonów w świetne aplikacje! Pozdrawiamy!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button