AppSale – promocje w AppStore #21

Witajcie po długiej przerwie! Mamy nadzieję, że z wypiekami na twarzy oczekujecie najnowszych przecenionych aplikacji z AppStore. W dzisiejszej odsłonie cyklu AppSale przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które umilą (już) jesienne wieczory. Dla każdego coś miłego. Na pierwszy ogień pójdzie narzędzie, które pomoże Wam w osiągnięciu kariery wokalisty – Songify. Do dzieła! Nie dajmy się ponieść jesiennej nudzie.

 

songi1. Songify – czyli aplikacja, która zamienia słowa, jakie wypowiadamy do mikrofonu w gotową do odsłuchania piosenkę. Wybieramy podkład muzyczny, dodatkowe efekty dźwiękowe i mamy! Własną, autorską nutę.

Na ekranie widnieje koło, przypominające płytę winylową. Wystarczy ją nacisnąć i wypowiedzieć, lub wyśpiewać słowa, jakie chcemy zawrzeć w piosence. Kiedy skończymy, klikamy ,,stop” i odtwarzamy przetworzoną piosenkę.

Testowaliśmy już Songify – więcej o aplikacji tutaj.

Aplikacja świetnie sprawdza się na imprezach, kiedy to podchmieleni znajomi mają ochotę na dodatkową dawkę zabawy. Poza imprezami, Songify przyda się profesjonalnym wokalistom, którzy mają chęć poeksperymentować z własnym głosem.

Pobierz Songify za darmo w AppStore. Przecena z $0,99.

 

geared2. Geared – co powiecie na łamigłówkę złożoną z kół zębatych? Nasze zadanie polega na napędzeniu niebieskiego koła, za pomocą innych kół dostępnych na dolnym pasku. Na początku gra może wydawać się prosta, jednak po przejściu kilku początkowych leveli, okazuje się, ze do zapełnienia mamy cały ekran – musimy kombinować z kołami w taki sposób, aby łączyły się ze sobą, powodując ,,włączenie” całego mechanizmu.

ge

Geared było oczywiście już przez nas opisywane w wersji na Adroida. Użytkownicy jabłuszkowych urządzeń w końcu doczekali się przeceny aplikacji z $2,99 na $0,00.

Przygotujcie się na ostrą walkę. Do przejścia macie aż 150 poziomów – naszym zdaniem – jedna z najciekawszych łamigłówek jaka powstała. Polecamy!

Pobierze Geared za darmo w AppStore.

 

skate3. Extreme Skater – wciel się w postać chłopaka jeżdżącego na deskorolce po przeróżnych wertepach. Steruj bohaterem za pomocą swojego urządzenia w taki sposób, aby nie spowodować kraksy. Wykonuj przeróżne tricki, punktowane kilkukrotnie. Jeżeli nie boisz się wysokości – rób przewroty w powietrzu i zbieraj dodatkowe punkty.

Gra była opisywana w wersji na Androida – możecie poczytać o niej więcej tutaj, oraz pobrać ją w Google Play.

Naszym zadaniem jest przejechanie dystansu aż do lodowych kryształów, które oznaczają przejście do kolejnego levelu. Im dalszy etap, tym trudniej. Początkowo jeździmy po względnie prostej trasie, później w grę wchodzą przeszkody, rodem z wysypiska.

Długie rury umożliwiają jazdę do góry nogami. Zabawa jest przednia, szczególnie, że gra została przeceniona z $0,99.

Pobierz Extreme Skater za darmo w AppStore.

 

ikama4. iKamaSutram – mobilny przewodnik po świecie seksu. Jeżeli macie ochotę na zapoznanie się z najpopularniejszymi, ale też z najdziwniejszymi pozycjami kamasutry świata – powinniście pobrać opisywane narzędzie.

Aplikacja umożliwia obejrzenie układu ciał podczas stosunku w niewulgarny sposób, bo za pomocą cieni. Jeżeli jakaś pozycja jest na tyle trudna do wykonania, że wypadałoby ją opisać krok po kroku, w zakładce ,,i” znajdziecie informacje, w jaki sposób się powyginać, aby osiągnąć pożądaną pozycję.

Narzędzie przeznaczone jest dla użytkowników powyżej 18 roku życia. Dolny pasek zaopatrzony jest w kilak funkcji – między innymi możemy zaznaczyć pozy, które mamy ochotę wypróbować. Mamy szansę na dodanie pozycji do ulubionych, oraz oznaczenie jako ,,zadanie wykonane”. Przecena z $0,99.

Pobierz iKamaSutram za darmo w AppStore.

 

tenis5. Tennis in the Face – w opisywanej grze wcielamy się w postać tenisisty, który usytuowany jest na dziwnej planszy, przypominającej wiele platformówek. Na dolnym pasku widzimy żółte, tenisowe piłki, które pozostały nam do wykorzystania. Nasze zadanie polega na takim strzelaniu piłką, aby trafić w … klauna.

Początkowe etapy są proste – jedna piłka, jeden klaun – żaden problem. Wyznaczamy kierunek lotu piłki i strzelamy. Kiedy przejdziemy dalej, okaże się, że liczba przeciwników się zwiększa. Musimy tak wyrzucać piłkę, aby odbijając się od ściany uśmierciła nie jednego, lecz kilku czerwononosych klaunów.

Typowa kibelkowa gra dla każdego. Przeceniona z $0,99.

Pobierz Tennis in the Face za darmo w AppStore.

 

ring6. Ring Master Game – gra zręcznościowa, w której zadanie gracza polega na operowaniu pierścieniem w taki sposób, by nie dotknął on metalowych elementów, które są przez niego przeciągnięte.

W grze nie gramy do pierwszej skuchy, gdyż autorzy aplikacji postanowili wyposażyć pierścień w punkty życia. Na samym początku dopuszczalne są trzy pomyłki, lecz w miarę upływu poziomu, możemy zdobywać dodatkowe punkty.

Gracze w Ring Master Game mogą wykonywać achievementy, za które otrzymują specjalne premie, które następnie mogą wykorzystać podczas kolejnych rozgrywek.

Do tej pory za grę trzeba było zapłacić $0,99.

Pobierz Ring Master Game za darmo w AppStore.

 

W dzisiejszym AppSale'u to już wszystko. Mamy nadzieję, że skusiliście się na kilka naszych propozycji. Śledźcie nasze kolejne wpisy, a będziecie pewni, że jesteście na bieżąco z najlepszymi przecenionymi aplikacjami z iOS-owskiego sklepu AppStore. Dajcie znać, na które apki się zdecydowaliście!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button