Aplikacje na iOSDarmoweGry na iOSiOSPłatne

AppSale – promocje w AppStore #105

Dzisiejszy odcinek cyklu AppSale jest jest ostatnim, jaki pojawi się na AppsBlogu przed świętami, w związku z tym w imieniu całej redakcji mam przyjemność złożyć naszym Czytelnikom życzenia zdrowych, rodzinnych, pełnych miłości i radości Świąt Bożego Narodzenia! Mamy nadzieję, że pod choinką znajdziecie nie tylko klasyczne prezenty, lecz również bony do AppStore i Google Play, byście mogli spożytkować zawarte na nich pieniążki na najlepsze aplikacje znalezione na naszym portalu :)

Propozycje na dziś? Zdecydowanie nie świąteczne, bo te wysypują się ostatnio nawet z lodówki. Normalne, ciekawe gierki, które były, są i będą wielkimi hitami! Oto i one: Minigore 2: Zombies (przecena z prawie 2 dolarów), Drawing with Carl (przecena z $2,99), King Oddball (zero zamiast dolara), Blox 3D (przecena z $1,99).

Minigore 2: Zombies

Co tu dużo mówić – świetna, kwadratowa strzelanka, o której więcej można poczytać pod tym linkiem w recenzji pisanej przez nas pewien czas temu. Żebyście nie musieli zagłębiać się w szczegóły, warto byście wiedzieli, że wcielicie się w rolę zabawnego ludzika, który porusza się planszy pełnej zombiaków i stara się przetrwać tak długo, jak tylko mu na to pozwoli amunicja.

Broń znajdujemy i ulepszamy systematycznie, dzięki czemu żaden wróg nie jest nam straszny (ok – po kilkunastu porażkach ;) Tytuł jest fantastyczny pod względem graficznym – przypomina odrobinę Minecrafta, co zdecydowanie powinno przemówić na jego korzyść.

Obecnie apka jest dostępna za darmo, lecz jej normalna cena prawdopodobnie szybko wróci do normy, więc spieszcie się z pobieraniem. PS. Nie dajcie się otoczyć chmarom zombiaków – to chyba najgorszy błąd jaki można popełnić! ;)

Przecena z $1,99 na zero.

icon
Minigore 2: ZombiesMountain SheepGames8,99 złDownload

 

 

Drawing with Carl 

W ostatnim czasie wszystko, co związane jest ze słowem ,,Carl” jest bardzo modne. Na naszym portalu znajdziecie kilka gierek dla dzieci, których bohaterem jest czerwona galareta. Tym razem przyszła pora na… malowanki!

Aplikacja została oznaczona najlepszą rysunkową aplikacja w AppStore – temu się nie dziwimy absolutnie. Jest kolorowa i bardzo wesoła, przez co wszystkie maluchy do niej lgną jak muchy do lepu :)

Stworzony rysunek nie jest wyrzucany – zawsze zapisywany jest w kolekcji malunków naszego dziecka i pozostaje tak długo, jak tylko będziemy sobie tego życzyć – to niesamowita pamiątka dla zapracowanego rodzica, odpalającego galerię podczas monotonnej jazdy do pracy :)

Przecena z $2,99 na zero.

icon
Drawing with Carlyann le corollerEducation8,99 złDownload

 

King Oddball 

Król Oddball ma w planach zniszczyć Ziemię. W tym celu przy pomocy swojego długaśnego jęzora, niszczy poszczególne części globu. Co więcej – my mu w tym pomagamy, poprzez decydowanie o momencie wyrzucenia kamienia w czołg, czy robienia innych niezbyt dobrych rzeczy.

Gra podzielona jest na levele, chociaż wcale ich na początku nie dostrzegamy. Odkrywamy kolejne części planszy i przesuwamy się wgłąb niej, otoczeni przez czołgi. Sami wybieramy kierunek rozprzestrzeniania się naszego ataku. Do dyspozycji mamy trzy kamienie. Jeżeli uda nam się zniszczyć wszystkich wrogów, wygrywamy. Jeżeli chociaż jedna wroga jednostka pozostanie na placu boju – przegrywamy i zaczynamy poziom od początku.

W grze nie znajdziemy ładujących się żyć, więc gramy do oporu. Jest to typowa zręcznościówka, która bardzo fajnie sprawdza się na kibelku ;) Ze swojej strony polecam!

Przecena z $0,99 na zero.

icon
King Oddball10tons Ltd.Games13,99 złDownload

 

 

Blox 3D

raz

Blox 3D to aplikacja stworzona z myślą o dzieciach. Teoretycznie przeznaczona jest dla maluchach w wieku 4-8 lat, lecz mam jakieś dziwne przeczucie, że dużo bardziej spodoba się dorosłym, niż ich podopiecznym ;)

Gracz ma okazję na wybranie koloru swojego bloczka i ustawianie go w totalnie dowolny sposób. Możliwość sterowanie obiektem przy pomocy gestów jest bardzo wygodą opcją. Możemy przyjrzeć się swojej konstrukcji z każdej strony i ocenić jej wygląd na każdym etapie pracy. Tworząc swoje małe dzieła, dziecko ma okazję korzystać z takich opcji jak odtwarzanie wykonanej pracy, zrobienie jej zdjęcia, zapisanie w pamięci urządzenia i podzielenie się ze znajomymi.

dwa

Musze przyznać, że testując apkę sama poczułam się jak dziecko, więc polecam ją wszystkim maniakom klocków ;) Istna rewelacja, która dostępna jest za darmo!

Przecena z $1,99 na zero.

icon
Blox 3DArjun GupteEntertainment13,99 złDownload
Tagi

Podobne

Back to top button
Close