AppSale – promocje w AppStore #93

93 odcinek cyklu AppSale będzie wyjątkowy ze względu na jakoś aplikacji, jaka w nim się znajduje. W tym wpisie każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno dzieci, jak i dorośli. Jeżeli zdarza Wam się kupować gry w iOS-owskim sklepie, bądź wręcz odwrotnie – zwykle pobieracie darmowe produkcje, ten post jest dla Was. AppSale to lista aplikacji, która została przeceniona z kilku dolarów na kompletne zero. Musicie pamiętać o jednym – czas promocji większości z produkcji jest ograniczony. Często wyprzedaże trwają 24 godziny, bądź kilka dni. Na szczęście bywają również takie propozycje, które na stałe zmieniły swoje miejsce w jabłuszkowym ,,storze”.

Oto propozycje, jakie przygotowaliśmy dla Was w dniu dzisiejszym: Eye to Eye, Shark Dash, Didge & Roll, oraz Toca Robot Lab. Miłej lektury wszystkim!

 Eye to Eye

Eye to Eye to aplikacja, w której staramy się rozpoznać gwiazdę po samym widoku jej oczu. Jak widzicie na screenie wyżej, dysponujemy jedynie wąskim paskiem przechodzącym w poprzek twarzy. Lista zarówno nad jak i pod zdjęciem zawiera znanych ludzi, wśród których istnieje tylko jedna prawidłowa odpowiedź.

W quizie mamy 10 żyć. Jednorazowe kliknięcie na złe nazwisko pozbawia nas jednego serduszka. Wciąż pozostaje nam 9 szans. Jeżeli kolejnym razem nam się uda, przechodzimy do następnego zdjęcia. Podczas gry możemy oznaczać serduszkiem tych bohaterów, których wyjątkowo lubimy. Większego sensu w tym nie widzę, ale taka opcja istnieje. Fajna zabawa dla fanów świata gwiazd.

Przecena z $0,99 na zero.

icon
Eye to Eye - Celebrity QuizSergey TyoGamesBezpłatneDownload

 

 

Shark Dash

Shark Dash to świetna zabawa dla fanów gier zręcznościowych. Wcielając się w rolę małego rekina, staramy się pożreć wszystkie żółte kaczuszki, jakie pojawiają się na planszy. Należy pamiętać o tym, że mamy jedno życie. Jeżeli jest stracimy, wszystkie poziomy, które przeszliśmy do tej pory zostają wymazane.

W trakcie gry widzimy ilość ruchów, jaka została nam do wykonania. Musimy się w nich zmieścić. Co więcej – w tej ilości ruchów musimy zjeść wszystkie kurczaki i dobrze by było, gdyby udało nam się zdobyć jeszcze coś ekstra! Gra jest przyjemna dla oka i ucha. Polecam ją wszystkim fanom wdzięcznych i zabawnych produkcji.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 Dodge & Roll

W Dodge & Roll sterujemy śnieżną kulą. Staramy się zebrać jak najwięcej błyszczących obiektów, by w końcu dostać się do dziury przenoszącej nas do kolejnego poziomu. Sterowanie odbywa się przy pomocy joisticka, więc bardzo wygodnie.

W trakcie zabawy należy uważać na kule ognia. Jak wiadomo, ogień jest w stanie stopić lód, więc śnieżna kula nie ma zbyt wielkich szans. Strzałki na ekranie wskazują kierunek, z którego za chwilę ma wydobyć się pomarańczowa iskra. Zdecydowanie należy poćwiczyć nad sterowaniem, by dobrze wypaść w rankingu.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

Toca Tobot Lab

Jeżeli pod opieką macie maluchy, z powodzeniem możecie przekazać w ich ręce urządzenie z otwartą aplikacją Toca Robot Lab. Dzięki niej malce nie tylko będą się bawić, ale również uczyć. W produkcji od Toca Boca małemu inżynierowi przyjdzie budować roboty z różnych zabawnych przedmiotów.

Wykonany przez malucha robot będzie następnie transportowany do fabryki. W tym procesie dziecko również bierze udział. Musi w taki sposób sterować bohaterem, by ten zebrał maksymalną ilość gwiazdek. Po takiej przebieżce przychodzi czas na kolejnego robota tworzonego z dowolnych części.

Przecena z $2,99 na zero.

icon
Toca Robot LabToca Boca ABEducation18,99 złDownload

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button