AppSale – promocje w AppStore #90

Witajcie w 90 odcinku cyklu AppSale. Dzisiaj mamy mały jubileusz, więc z tej przyczyny we wpisie pojawią się wyjątkowe aplikacje. Wśród nich znajdą się produkcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeżeli przepadacie na promocjami, spieszcie się. Zwykle przeceny w AppStore nie trwają dłużej niż 24 godziny!

Propozycje na dziś to: Albert HD, Face Bomb!, Sago Mini Monsters, oraz Pirate Legends TD. Jeżeli jeszcze nie zdążyliście kupić wspomnianych apek, z pewnością ucieszycie się z tego, że w Waszych kieszeniach pozostanie kilkanaście złotych. Miłej lektury!

 Albert HD

Co prawda opisywana aplikacja nie należy do tych darmowych, jednak chciałabym, byście zwrócili na nią uwagę. Jeżeli macie w pobliżu dzieci, zaproście ich do testów – daję sobie rękę uciąć, że maluchy będą zachwycone.

Wśród mini-gierek, jakie pojawią się w grze, znajdą się zagadki logiczne, zręcznościowe, oraz inne. W jednym zadaniu przyjdzie nam obsługiwać budziki na czas, w drugim transportować mydło do wanny a w trzecim pilnować tostów – mówiąc konkretnie – w tej grze znajdzie się wszystko, czego maluch może się nauczyć we własnym zakresie. Polecam!

Przecena z $3,99 na $2,99.

Item not available.

 

 

 

 Face Bomb!

face

Face Bomb! to aplikacja, która powinna się znaleźć w smartfonie każdej osoby, która notorycznie wstawia fotki do internetu przy pomocy fejsa, czy Twittera. Jeżeli jesteście uzależnieni od obrabiania zdjęć, pobierajcie jak najszybciej.

Naszym celem w apce jest powstawianie jednej twarzy do wszelkich postaci widocznych na zdjęciach. Warunkiem uzyskania fajnego efektu jest wykorzystanie zdjęcia grupowego. Jeżeli nie macie w galerii odpowiedniej fotografii, możecie wykorzystać aparat do cyknięcia zdjęcia na szybko. Efekty końcowe są naprawdę ciekawe!

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.

 

 

 

Sago Mini Monsters

ss

Brakuje w Waszych smartfonach fajnych aplikacji dla dzieci? Pobierzcie Sago Mini Monsters i ucieszcie Waszych podopiecznych. W opisywanej aplikacji przyjdzie nam malować i opiekować się zabawnymi stworkami. Na początku korzystamy z kilku farbek, by nadać postaci odpowiedni wygląd. Kolejnymi zadaniami będą: karmienie, mycie i opiekowanie się maleństwem.

W konsekwencji dziecko dostaje wiele stworków, którymi może się dowolnie opiekować i zmieniać w nich wszystko, co tylko zapragnie. Świetna, dopasowana do potrzeb dziecięcych aplikacja od Sago Mini.

Przecena z $0,99 na zero.

icon
Sago Mini MonstersSago Sago Toys Inc.Education18,99 złDownload

 

 

 

 Pirate Legends TD

Macie chętkę na fajną grę z kategorii tower defense, to świetnie trafiliście. Pirate Legends TD to świetna propozycja na nudne wieczory. Wcielając się w postać obrońców wyspy, staramy się budować taką armię obrońców, która będzie w stanie pokonać przeciwników napływających z każdej strony.

Do dyspozycji graczy mamy 3 tryby gry (łatwy, średni, trudny). Mamy okazję na wybudowanie aż 20 różnych budowli obronnych, które w każdej chwili możemy ulepszać. 5 bohaterów z niesamowitymi umiejętnościami możemy odblokować podczas zabawy. Dodatkiem są achievementsy, które bardzo urozmaicają rozgrywkę. Polecam fanom kategorii i osobom które nie miały styczności z nią nigdy wcześniej.

Przecena z $0,99 na zero.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close