AppSale – promocje w AppStore #79

Witajcie po dwóch tygodniach przerwy. W związku z tym, że w poprzednim tygodniu w iOS-owskim sklepie nie było ciekawych promocji, postanowiłam nie zawalać Was jakimiś wygrzebanymi gniotami, lecz przeczekać i postawić na prawdziwe hiciory. W tym wpisie dowiecie się, z których ofert warto skorzystać i jak dużo można oszczędzić pobierając opisane przeze mnie aplikacje.

Dzisiejsze propozycje to: From Cheese (historia pewnej myszki, która jest uzależniona od żółtego sera), MarcoPolo Ocean (pełna przygód gra dla najmłodszych), Ready Steady Bang (strzelanka rodem z Dzikiego Zachodu), oraz Pickpawcket (opowieść o kocie, który stał się bohaterem galerii sztuki).

From Cheese 

From Cheese to gra, w której zakochałam się od początku. Słodka myszka ze sztućcami w łapkach z wielkim zapałem wciągała serek – podbiła moje serce i sprawiła, że przebrnęłam przez kilkadziesiąt poziomów, dostarczając jej ulubionych smakołyków.

Naszym zadaniem w grze jest doprowadzenie zapachu serka do nosa myszy. Nie jest to proste ze względu na małe gabaryty głównej bohaterki i dużą ilość przeszkód. Każdy element stający na drodze do sera, blokuje naszą podopieczną i zmusza nas do poprawienia wyznaczonej trasy.

Akcja gry toczy się w mieszkaniu pełnym mebli, różnego rodzaju zwierząt, oraz pomieszczeń. Często zdarza się tak, że dostanie się do serka jest możliwe dopiero po przebiegnięciu całego domu! By nie doszło do bliskiego spotkania z niebezpiecznymi kotami, czy psami, należy sprytnie opracować plan ucieczki.

Produkcja jest wyjątkowo słodka i bardzo dobrze wykonana. Do pokonania jest ponad 100 leveli, więc nie można się w niej nudzić. Przecena z $0,99 na zero :)

Item not available.

 

 

MarcoPolo Ocean 

Jeżeli pod swoją opieką macie małe dzieci, możecie im przekazać iPhone’a z uruchomioną aplikacją MarcoPolo Ocean. Autorzy zabiorą maluchy do pięknego, oceanicznego świata.

Górny pasek gry jest stworzony po to, by dziecko mogło wybrać tematykę zabawy. Uruchamiając pierwszą opcję z lewej, przenosimy się na rafę koralową, po której oprowadza nas miła lektorka. Kiedy wszystko będzie już jasne, otrzymamy szansę na wzięcie udziału w interaktywnej układance.

Za pomocą dostępnych przedmiotów, uzupełniamy po kolei podwodne przestrzenie. Każdy obiekt znajdujący się pod powierzchnią wody jest możliwy do dotknięcia. Co więcej – po pacnięciu wydaje zabawny dźwięk i porusza się.

Rafa koralowa to nie jedyna możliwa przestrzeń do odkrycia. Równie ciekawe są podwodne maszyny, wielkie statki transportowe, ryby, czy oceaniczne ssaki. Fantastyczna zabawa dla każdego malca. Autorzy przecenili aplikację z $2,99 na zero.

icon
MarcoPolo OceanMarcoPolo Learning, Inc.EducationBezpłatneDownload

 

 

Ready Steady Bang

bang

Ready Steady Bang to historia pewnego kowboja, który z wielką przyjemnością rozwala wszystkich swoich rywali po usłyszeniu jednego tylko hasła: ,,Bang!”.

By mieć jakiekolwiek szanse w zabawie, należy porządnie się skupić. Przede wszystkim trzeba zadbać o to, by reagować szybko i sprawnie. W każdym z leveli gramy do wygranych 5 strzałów. Widzimy dwóch kowbojów stojących na przeciwko siebie Ten na dole ekranu jest naszym bohaterem. Górna postać interesuje nas najbardziej. Wsłuchujemy się dokładnie w komendy. ,,Ready” – trzymamy palec nad ekranem i absolutnie nie dotykamy. ,,Steady” – palec jest już dosłownie nad wyświetlaczem, lecz ciągle go nie dotyka. Dopiero w momencie, w którym usłyszymy ,,Bang” i zobaczymy specyficzną ikonkę na planszy, musimy jak najszybciej pacnąć dowolne miejsce na dolnej części ekranu.

Jeżeli będziemy dostatecznie szybcy, zabijemy przeciwnika. Jeżeli nie, sami otrzymamy kulkę. Do pokonania jest kilkunastu kowboi. Poziom trudności wzrasta z każdym kolejnym levelem. Problemem nie jest sama postać – największym dramatem okazuje się wymagana szybka reakcja…Przecena aplikacji z $0,99 na zero.

icon
Ready Steady BangCowboy Games LimitedGames4,99 złDownload

 

 

Pickpawcket

Prawdopodobnie większość z Was kojarzy kota, który przechytrzając wszystkie przeciwności losu, przywraca skradzione z galerii obrazy. Aplikacja jest bardzo często przeceniana, lecz kiedy właśnie mamy na nią ochotę, okazuje się być płatna. Nie dajcie się tym razem przerobić i pobierzcie, póki promocja trwa :)

Zadanie gracza w Pickpawcket polega na takim przeprowadzeniu bohaterskiego kota przez salę pełną psich ochroniarzy, by zwędziwszy obraz, dotarł do drzwi wyjściowych. Zabawa nie jest prosta w związku z duża ilością przeszkód spotykanych na drodze. Ilość leveli jest jednak wyjątkowo zachęcająca. Kiedy zacznie się grać, ciężko jest skończyć – zaufajcie uzależnionemu graczowi ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobieramy, póki cena nie wróci do normy. Takie okazje nie zdarzają się często, a nawet jeśli, to trwają wyjątkowo krótko.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close