iOS

AppSale – promocje w AppStore #51

Za oknem śnieg, mało komu chce się wychodzić na dwór. Wykorzystując niesprzyjające warunki pogodowe, możecie zając się wyposażaniem swojego jabłuszkowego sprzętu w najlepsze aplikacje, jakie AppStore przecenił w tym tygodniu. Jeżeli nie jesteście zapalonymi narciarzami, albo nie macie gdzie wyjść z zapasem nart i desek, sprawdźcie jakie apki przygotowaliśmy dla Was w dniu dzisiejszym. W 51 odcinku AppSale znajdziecie: Percepto, Woman Calendar Deluxe, Special Enquiry Detail, TheMagicEgg, oraz Yoga with Janet Stone.

 Percepto

Jeżeli szukacie aplikacji, która Was zachwyci i porazi jednocześnie swoją nowoczesnością, powinniście na dłużej pozostać przy recenzji gry o nazwie Percepto. Wszystko wydaje się być proste i klarowne – okazuje się jednak, że wcale takie nie jest. Twórcy aplikacji wykorzystali grafikę 3d do granic możliwości. Jedyne, co musicie zrobić, to przeprowadzić chłopczyka do drzwi wyjściowych…

Może Wam się wydawać, że w tej aplikacji nie ma nic ciekawego, patrząc po obrazku. Jeżeli jednak wgłębicie się bardziej, gwarantuję, że nie będziecie mogli się oderwać od gry przez długie godziny. Celem gry jest przeprowadzenie małego chłopca do białych drzwi. Teraz wydaje się to niemożliwe, prawda? Jeśli jednak odpowiednio pokręcicie ekranem i ustawicie kamerę na boczną, okaże się, że droga jest banalnie prosta. W tej grze wszystko zależy od percepcji, od Waszego odbioru. Czasem schody mogą być mylące i wcale nie trzeba po nich wchodzić – wystarczy pokręcić trochę planszą, aby znaleźć prostą drogę.

Kiedy już uda Wam się dojść do wyjścia, przechodzicie do kolejnego levelu. Zaznaczyć trzeba, że każdy kolejny etap jest trudniejszy i bardziej skomplikowany. Będziecie musieli włączyć swoją wyobraźnię i mocno się z nią komunikować. Przecena aplikacji z $2,99. Pobierz Percepto za darmo w AppStore.

 Yoga with Janet Stone

Jeżeli macie problem ze stresem, bądź lubicie się najnormalniej w świecie odstresować, polecam Wam aplikację, która nauczy Was jogi od samych podstaw. Dzięki filmikom instruktażowym, będziecie mieć okazję zobaczyć jak w praktyce wyglądają ćwiczenia jogi, co ona wnosi do naszego organizmu, oraz jakie korzyści z tego płyną.

Zależenie od Waszego zaawansowania, będziecie mogli próbować przeróżnych figur – radzę nie oszukiwać samych siebie i zacząć od początku, jeśli nie mieliście wcześniej styczności z tym sposobem relaksu. Filmiki są nagrane w bardzo dobrej jakości z dźwiękiem. Janet Stone uczy użytkowników, w jaki sposób osiągać spokój, dzięki kilku prostym ćwiczeniom. W programie znajdziecie również porady dla początkujących i odpowiedzi na nurtujące pytania.

Aplikacja jest bardzo rozwinięta, dzięki czemu będziecie mieć możliwość korzystania z niej przez wiele miesięcy. Wybierzcie swój tryb relaksu i ćwiczcie go razem z Janet. Jestem pewna, że osiągniecie spokój i zapoznacie się z tajnikami jogi ;) Przecena aplikacji z $1,99 na zero. Pobierz program za darmo w AppStore.

 TheMagicEgg

Fani łamigłówek mogą się zacząć cieszyć, gdyż aplikacja o nazwie TheMagicEgg została przeceniona. Ci, którzy nie znają tej gry za chwilę dowiedzą się w czym tkwi jej fenomen. Mogę Wam tylko zdradzić, że będziecie mieć okazję na sprawdzenie swoich umiejętności logicznego myślenia i dopasowywania odpowiednich kształtów do wzorca.

W każdym etapie macie na ekranie wzór w kolorze siwym, jaki powinniście zapełnić czerwonymi elementami, znajdującymi się po lewej stronie ekranu. Myślicie, że to prosta układanka, w które po prostu wstawicie brakujące figury? Nic bardziej mylnego. Aby osiągnąć zamierzony efekt, należy wybrać odpowiedni kształt, przekręcić go w daną stronę i dopiero wstawić do wzoru. Może się okazać, że ułożycie już prawie całą układankę, a zostanie Wam maleńki niezapełniony kawałek. Wtedy macie pewność, że coś poszło nie tak i etap trzeba zacząć od nowa.

Jeżeli nie będzie mogli poradzić sobie z ułożeniem wzoru, skorzystajcie z opcji ,,hint” w prawym, górnym rogu. Dzięki tej funkcji, komputer nakieruje Was na odpowiedni element i wskaże w jakiej pozycji powinien zostać ustawiony. Aplikacja do tej pory kosztowała $2,99. Pobierz ją za darmo w AppStore.

 Special Enquiry Detail

Fani kryminalnych zagadek mogą się już zacząć cieszyć, gdyż w promocji jest pełna wersja gry o nazwie Special Enquiry Detail: The Hand that Feeds. Zadaniem gracza w opisywanej produkcji jest badanie miejsc zbrodni i wyszukiwanie odpowiednich elementów, które zbliżą Was do odkrycia tajemnicy zabójcy. Połączenie gry detektywistycznej z hidden objects.

Zabawcie się w Sherlocka Holmesa i odgadnijcie najbardziej mroczną tajemnicę. Waszym zadaniem będzie przeszukiwanie pokoju zamordowanej dziewczyny, w poszukiwaniu śladów, które mogą wskazywać na osobę przestępcy. Krok po kroku, przedmiot po przedmiocie i znajdziecie to, czego szuka cała policja stanowa. Jeżeli nie przerażają Was ślady krwi, powinniście świetnie poradzić sobie w tej grze.

Dzięki temu, że w grze jest wiele miejsc zbrodni, możecie mieć pewność, że nie będziecie się nudzić nawet przez chwilę. Otrzymacie oczywiście możliwość pomocy w znalezieniu określonych przedmiotów, ale musicie być przygotowani na to, że nie macie nieograniczonych możliwości korzystania z hintów. Są one przeznaczone dla Was w określonej ilości. Apka przeceniona z $4,99 za zero. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Woman Calendar Deluxe

Jedną z ważniejszych aplikacji, jakie powinna posiadać każda kobieta, jest kalendarzyk. Nie mówię tu o kalendarzu, w którym sprawdzamy imieniny ciotek i urodziny znajomych :) Bądźcie odpowiedzialne i prowadźcie zapiski z Waszego cyklu miesiączkowego. Taka forma zapisu będzie przydatna zarówno podczas codziennego życia, jak i wizyty u lekarza specjalisty.

W programie zapisujecie datę ostatniej miesiączki, średni czas trwania cyklu i inne ważne informacje. Ten kalendarz jest stworzony dla Was, abyście mogły kontrolować Wasz stan zdrowia. W narzędziu możecie zaznaczać termin przewidywanej miesiączki, zapisywać swoje nastroje, oraz temperaturę ciała, a następnie sprawdzać, jak Wasze dolegliwości wyglądały na przestrzeni całego miesiąca. Do Waszej dyspozycji oddano wiele diagramów i innych przydatnych funkcji.

Kalendarz menstruacyjny w obojętne jakiej formie powinna posiadać każda kobieta. Minusem papierkowego jest to, że może się zgubić, bądź zniszczyć. Zawsze możecie zapomnieć go zabrać do lekarza. Forma mobilna jest o tyle dobra, że macie ją zawsze przy sobie, a program jest na tyle inteligentny, że policzy za Was wszystko. Przecena z $0,99. Pobierz narzędzie za darmo w AppStore.

Dzisiejszy AppSale dobiegł końca. Jak zdążyliście pewnie zauważyć, nie skupialiśmy się jedynie na grach z jednej prostej przyczyny – kilka ostatnich wpisów było poświęconych jedynie fanom mobilnych zabijaczy czasu. Stwierdziłam więc, że nie możemy zapominać o osobach, które nie są fanami spędzania wolnych chwil w gierkach. Mam nadzieję, że spodobały Wam się dzisiejsze produkcje. Koniecznie pobierzcie aplikację, którą opisałam jako pierwszą – to niesamowity projekt, który zachwyca miliony. Pozdrawiam!

Tagi

Podobne

Back to top button
Close