Apparatus – liczy się przede wszystkim pomysł i spryt!

Lubicie intelektualne wyzwania? Jeżeli odpowiedzieliście na to pytanie twierdząco, bez dwóch zdań zainteresuje Was opisywana w tym wpisie gra o nazwie Apparatus, od której nie sposób się oderwać, nie tylko leżąc wygodnie na kanapie, lecz również czekając na przystanku na autobus.

Zadanie gracza w produkcji Apparatus może wydawać się na pierwszy rzut oka mało skomplikowane. Chodzi w niej bowiem o doprowadzenie małej piłeczki do swego rodzaju niebieskiego koszyczka. Tylko, że nie przychodzi nam sterować wspomnianą kuleczką, natomiast musimy stworzyć mniej lub bardziej zagmatwaną konstrukcję pozwalającą nam na osiągnięcie celu.

Do naszej dyspozycji w produkcji studia Bithack oddana zostaje cała masa przeróżnych elementów pozwalających na zbudowanie mechanizmu doprowadzającego piłkę do koszyczka. Znaleźć można tutaj nie tylko tradycyjne drewniane deseczki czy gwoździe, lecz także źródła prądu elektrycznego, kable oraz silniki. Oczywiście, nie ma z góry ustalonego wyglądu skutecznej konstrukcji. Liczy się więc przede wszystkim kreatywność i spryt.

Opisywana gra oferuje ogromną ilość poziomów do przejścia. Swoje możliwości sprawdzać można zarówno w planszach stworzonych przez ludzi z Bithack, jak i tych wymyślonych przez graczy. Oznacza to, ze przejście aplikacji od początku do końca jest niemalże niemożliwe. Każdego dnia pojawiają się bowiem nowe levele przeznaczone nie tylko dla początkujących.

Oczywiście, w Apparatusie my również dostajemy szansę na pokazanie swoich umiejętności przygotowywania poziomów, które możemy udostępniać znajomym. Aby stworzyć własny level, wystarczy wybrać tryb numer dwa, czyli Sandbox, a następnie budować, budować, budować!

Jak na grę typowo logiczną, produkt Bithack prezentuje się bardzo dobrze. Oprawa graficzna jest realistyczna i nie można mieć do niej jakichkolwiek zastrzeżeń. Nieco gorzej jest w przypadku efektów dźwiękowych, co nie oznacza, że są słabej jakości i warto je wyłączać podczas grania.

Apparatus dostępny jest w Google Play. Jego cena wynosi dokładnie 11 złotych i 84 grosze. Jeżeli nie jesteście pewni, czy warto opisywaną tutaj produkcję pobrać, polecamy Wam zainstalowanie wersji LITE.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button