Gry na iOSiOSPłatne

Anomaly 2 – polska gra, która powinna zrobić furorę

Polskie studio 11 bit studios od kilku miesięcy zapowiadało sequel swojej popularnej produkcji Anomaly Warzone: Earth. Mimo że nie niektórzy dostawali już nerwicy, oczekując na premierę, Anomaly 2 w AppStore zadebiutowało wreszcie w AppStorze. Czym druga część polskiego tower ofense może zasłynąć na całym świecie?

Fabuła Anomaly 2 nie różni się od tej z jedynki. Akcja gry cały czas toczy się w post-apokaliptycznym klimacie, gdzie panowanie nad naszą planetę przejęli obcy, a my musimy za wszelką cenę powstrzymać ich, zanim wypełnią swój niecny plan w stu procentach. Zadanie wykonujemy odwrotnie jak w grach tower defense – to komputer broni swojego terytorium, a my wysyłamy jednostki, które owo terytorium mają zniszczyć.

11 bit studios już przed premierą swojej na nowej gry zapowiadało, że będzie to jedna z ładniejszych gier na platformy mobilne. Doświadczenie uczy jednak, by czekać na premierę, bo filmiki zapowiadające czy pierwsze screeny potrafią znacząco różnić się od późniejszej wersji gry. Tym razem było inaczej. Anomaly 2 – podobnie jak przed premierą – prezentuje się wizualnie bardzo dobrze. Efekty dźwiękowe też brzmią niezwykle profesjonalnie. Jednym słowem – super!

Do dyspozycji oddano w Anomaly 2 dwa tryby rozgrywki. Możemy skorzystać z jednoosobowej kampanii, gdzie czekają nas do wykonania przeróżne misje, bądź też wybrać multiplayer  i stoczyć pojedynek ze znajomymi. Skorzystać możemy z blisko miliona strategii wojennych – na pewno więc nie będziecie się nudzić.

Anomaly 2 do pobrania za $4,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 10/10 (brawo, chłopaki z 11 bit studios!)

Tagi

Podobne

Back to top button
Close