Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #5

Witajcie! Przed Wami piąty odcinek cyklu Androidowe Okazje, w którym piszemy o najciekawszych przecenach w sklepie z aplikacjami. Mimo że w telewizji, na półkach sklepowych i radiu czuć już przedświąteczną gorączkę, możecie być spokojni – żadna z zaprezentowanych dzisiaj przez nas produkcji nie będzie związana ze Świętym Mikołajem i jego paczką pomocników. Jeżeli ucieszyła Was ta wiadomość, zachęcamy do lektury niniejszego wpisu i – oczywiście – pobierania polecanych przez nas mobilnych perełek.

Azkend 2: The World Beneath

Propozycja dla osób uwielbiających gry logiczne okraszone ciekawą fabułą. W produkcji studia 10tons wcielamy się w postać człowieka, który trafia w miejsce, do którego nie miał okazję dotrzeć żaden przedstawiciel naszego gatunku. Jak zapewne domyślacie, naszym głównym celem jest wyrwać się z naszego nowego „domu”. Nie robimy tego jednak, budując statek czy niszcząc kreatury, które są wrogo do nas nastawione, a po prostu… łączymy co najmniej trzy elementy o takim samym symbolu.

Gra oferuje nam 60 poziomów w trybie Przygody. Oczywiście, to jednak nie wszystko. Poza tym możemy jeszcze spróbować swoich sił w takich rozgrywkach jak Time i Medals. Wszystko to sprawia, że opisywany tytuł to produkcja na dobrych kilka godzin. I choć jest to tylko mobilna łamigłówka, powinna spodobać się także osobom przeczulonym na punkcie ładnego wyglądu i dobrej oprawy dźwiękowej. Według mnie, w Azkend 2: The World Beneath występuje i jedno, i drugie.

Azkend 2: The World Beneath do niedawna kosztował $4,99. Obecnie można go mieć za zaledwie $0,99. Jeżeli lubicie gierki typu match-3, nie powinniściedługo zastanawiać nad pobraniem! Azkend 2: The World Beneath do pobrania za $0,99 w Google Play

Sparkle 2

Tym razem coś dla miłośników gierek pokroju znanej i popularnej niegdyś (a może nawet wciąż?) ZUMY. Zadanie gracza w Sparkle 2 ogranicza się do wystrzeliwania kulek w kierunku identycznych elementów w tym samym kolorze. I choć nie wydaje się to niczym skomplikowanym, możecie wierzyć mi na słowo – naprawdę ciężko jest przejść 90 poziomów przygotowanych przez autorów tejże gry. Poza trybem klasycznym, mamy tutaj do dyspozycji także rozgrywkę Survival i Challenge. Na nudę narzekać więc nie powinniście.

Audiowizualnie – jak na grę logiczną – opisywany tytuł bez dwóch zdań nie ma się czego wstydzić. Grafika prezentuje się wręcz bajkowo, natomiast dźwięki zostały przygotowane przez znanego w środowisku Jonathana Geera, tak więc nie powinny zawieść nawet najbardziej wybrednych graczy.

Na co dzień Sparkle 2 kosztuje $4,99. Przez ograniczony czas łamigłówka ta została przeceniona do zaledwie $0,99. Moim zdaniem – warto ją pobrać! Sparkle 2 do pobrania za $0,99 w Google Play.

ScanBizCards Premium

Macie w swojej pracy styczność z dużą ilością wizytówek, które w żaden sposób nie mieszą się już Wam w portfelu? Rozwiązaniem Waszego problemu może być zainstalowanie dość prostej, lecz z pewnością niezwykle użytecznej aplikacji ScanBizCards Premium, która jest w chwili obecnej dostępna w Google Play w promocyjnej cenie.

scanZasada działania aplikacji jest niezwykle prosta. Powstała ona przede wszystkim po to, by ułatwiać nam dodawanie do kontaktów w telefonie osób, od których otrzymaliśmy wizytówki. Po zeskanowaniu konkretnej karty, program automatycznie przenosi z niej dane i porządkuje w odpowiednich rubrykach, pozostawiając nam jednie zapisanie nowej osoby w książce telefonicznej w naszym smartfonie. Mimo że prawidłowe działanie wydawało mi się niemożliwe, opisywane narzędzie naprawdę spełnia swoją rolę w stu procentach, a do tego jest bardzo proste w obsłudze.

scan1

Na co dzień program do skanowania wizytówek kosztuje $6,99. Obecnie można go dorwać za niecałe $0,99, co jest naprawdę bardzo dobrą okazją.  ScanBizCards Premium do pobrania za $0,99 w Google Play

Tiny Planet FX

Jeżeli bardzo często nazywacie swoje osiedle czy ogródek przy domu swoją osobistą planetą, na pewno pomysł na ten program Wam się spodoba. W skrócie – dzięki Tiny Planet FX możemy z dowolnego zdjęcia zrobionego aparatem stworzyć swego rodzaju małą, wirtualną planetę. Wybór tematyki ilustracji jest dowolny, niemniej jednak najlepszy efekt uzyskuje się przy zdjęciach budowli czy najzwyklejszych panoramach.

planetTworzenie planet w opisywanym programie nie powinno sprawić najmniejszych problemów nawet przedszkolakowi. Warto również wspomnieć, że każdy kosmiczny obiekt stworzony w aplikacji możemy dowolnie obracać, a także oddalać lub przybliżać. Niestety, nie każde zdjęcie zmodyfikowane w apce wygląda imponująco, co należy z czystym sumieniem podkreślić.

planet1Tiny Planet FX kosztuje zwykle $2,99. W chwili obecnej dostępna jest w Google Play za $0,99. Tiny Planet FX do pobrania za $0,99 w Google Play

Super Hexagon

Na koniec coś dla tych, którzy nie boją się dostać „oczopląsu”. Gra o nazwie super Hexagon potrafi nieźle zahipnotyzować i to nie tylko swoją rozgrywką, tak więc powinni się nią zainteresować tylko najodważniejsi. Oczywiście, w moim opisie jest wiele przesady, lecz nie zmienia to w ogóle faktu, iż od opisywanej produkcji można po pewnym czasie dostać zawrotów głowy. O co dokładnie w niej chodzi? O pokonywanie malutkim punkcikiem kręcącego się tunelu pełnego różnego rodzaju przeszkód w postaci kolorowych platform. Zadanie wydaje się proste, ale w praktyce zdecydowanie taki nie jest!

Mimo że w opisywanym tytule zwraca się przede wszystkim uwagę na rezultat punktowy i czasowy, gra potrafi wciągnąć na długie godziny. Pamiętajcie jednak, by od czasu do czasu robić sobie od niej przerwę, gdyż granie non-stop nie jest zdrowe dla naszych oczu, a także – a może nawet przede wszystkim – głowy.

Super Hexagon w chwili obecnej kosztuje $0,99. Na co dzień trzeba za tę grę zapłacić dwa razy tyle, tak więc warto zainteresować się tą promocją. Super Hexagon do pobrania za $0,99 w Google Play.

To tyle w piątym odcinku. Jeżeli macie jakieś propozycje, zażalenia czy chcecie po prostu przekazać pochwały autorowi wpisu (żartuję, oczywiście ;)) – piszcie śmiało! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button