Androidowe Okazje – czyli przeceny w Google Play #1

Zważając na zwiększające się zainteresowanie naszym cyklem AppSale  i pytaniami o podobny twór na Androida, postanowiliśmy stworzyć Androidowe Okazje, czyli  cotygodniowe zestawienie najlepszych przecenionych aplikacji  ze sklepu Google Play.

Produkcje, które będziemy przestawiać nie będą śmieciami – zapewniamy Was, że testujemy jedynie najlepsze gry, które każdy śmiertelnik chciałby mieć na swoim urządzeniu, jednak ze względów finansowych nie było go do tej pory na nie stać. Mamy nadzieję, że kolejne odcinki Androidowych Okazji będą cieszyły się równie wysokim zainteresowaniem, jak cykl na iOS. Dzielcie się swoimi opiniami o naszym pomyśle w komentarzach – każda pochwała, jak i krytyka będzie brana głęboko do serducha :) A teraz przygotujcie się na szok cenowy!

  Real Boxing

Jeżeli macie ochotę na świetną gierkę sportową, w której wcielacie się w postać znanego boksera, produkcja z pewnością przypadnie Was do gustu. Grafika w Real Boxing jest niezwykle realistyczna, jesteśmy gotowi stwierdzić, że to jedna z ,,najładniejszych” gier, jakie powstały do tej pory.

Naszym głównym celem jest osiągnięcie najlepszego wyniku w pojedynkach, a co za tym idzie uplasowanie się na najwyższym miejscu na podium. Początkowo rozgrywamy dość proste walki, jednak z czasem okazuje się, że wygrana nie jest prostą rzeczą – należy się porządnie nawysilać, aby pokonać przeciwnika.

Podczas gry mamy szansę na ulepszanie naszego boksera poprzez treningi oraz ciśnięcie na siłowni. Musimy zwracać uwagę na to, że każdy rywal ma inne umiejętności i musimy do każdego podchodzić indywidualnie. Real Boxing doczekało się przeceny z prawie 6 dolarów na $0,99.Pobierz Real Boxing za $0,99 w Google Play.

 

 World of Goo

Jedna z najpopularniejszych ,,żelkowych” gier, które swoje najlepsze czasy przechodziły na PC-tach. Obecnie przyszła pora na chwałę w mobilnej wersji. Na czym polega zadanie gracza w World of Goo? Przede wszystkim akcja rozgrywa się w maziowej krainie, w której głównymi bohaterami są czarne, żelkowe kulki, z których należy tworzyć różnego rodzaju konstrukcje.

Zadanie jest pozornie proste, jednak z biegiem czasu, jak i leveli, okazuje się, że nie tak prosto jest przejść z jednego etapu do drugiego, gdyż twórcy produkcji uszczęśliwili nas kulami ognistymi, które potrafią zniwelować cały nasz trud włożony w zabudowanie ekranu.

Celem całej naszej pracy jest przeprowadzenie bohaterów na drugą stronę. Nie należy obawiać się monotonności podczas zabawy z World of Goo – każdy level jest unikalny i niezwykle ciekawy. Przecena jest porządna – z prawie dziewięciu dolców na $4,99. Spieszcie się. Pobierz World of Goo za $4,99 w Google Play.

 

 Fieldrunners 2

Najpopularniejsza gra studia Subatomic Studios, która kilka lat temu w swojej pierwszej wersji stała się prawdziwym hitem. Obecnie producenci postanowili pójść na rękę graczom i przecenili drugą część Fieldfunnersów. Opisywana aplikacja to tradycyjny gatunek tower defense.

Zadaniem gracza jest opracowywanie strategii, pozwalającej na pokonanie przeciwników, którzy podzieleni są na 25 grup. Niszczenie całych grup rywali jest trudne i wymaga idealnej taktyki.

Wielkim plusem gry jest możliwość stosowania przeszkadzajek w postaci pułapek zastawianych na wroga. Podobno (nie sprawdziliśmy tego na własnej skórze), twórcy produkcji zapewniają, że Fieldfunners 2 zapewnia 20 godzin ciągłej gry – czyli o monotonie nie ma co się martwić. Polecamy!!! Poprzednio gra kosztowała $2,99, obecnie jest dostępna za $0,99. Pobierz Fieldrunners 2 za $0,99 w Google Play.

 MoneyCalc

Kolejna propozycja na Androida. Zdarza się czasem, że gubicie się w rozliczeniach? Nie pamiętacie ile jesteście komuś winni, ile pieniędzy ktoś pożyczył od Was, lub komu oddaliście w użytkowanie ulubioną książkę? Od dziś nie będziecie mieć z tym problemu. Przedstawiamy narzędzie MoneyCalc – kalkulator, dzięki któremu zawsze będziecie na bieżąco z długami i wierzytelnościami.

dlug2

Obsługa programu jest bardzo prosta. Wystarczy bowiem wpisać imię dłużnika, bądź osoby, której jesteśmy coś winni oraz podać cenę, aby bez problemu monitorować swoje pieniążki. Jeżeli dłużników jest więcej, kalkulator obliczy nam ,,zamrożoną” kwotę i wskaże kto jest ,,winowajcą”.

dlug

Naszym zdaniem narzędzie jest bardzo ciekawe – warto wypróbować to cacko, szczególnie, jeżeli może przyczynić się do zwiększenia naszego budżetu :) Przecena z $1,99 na zero. Pobierz MoneyCalc za darmo w Google Play.

 

 Official Speedway GP 2013

Symulacja zawodów żużlowych. W grze bierzecie udział w najpopularniejszych zawodach żużlowych świata i macie szansę na wcielenie się w postać najlepszych kierowców. Jeżeli jesteście fanami tej dyscypliny sportu – nie ma czasu na myślenie – pobierajcie. Do tej pory gierka była bardzo droga – obecnie kosztuje grosze.

W Official Speedway GP 2013 bierzemy udział w wyścigach, w których naszym celem jest zajęcie pierwszego miejsca i zdobywanie punktów dla naszej drużyny. Wielkim plusem aplikacji jest możliwość obserwowania wyścigu z perspektywy samego zawodnika, dzięki kamerze umieszczonej na kasku.

Oprawa graficzna aplikacji jest na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem są zamieszczone wyżej zdjęcia. Możecie być pewni, że nie pożałujecie pieniędzy wydanych na Official Speedway GP 2013. Gra została przeceniona z $2,99 na $0,99. Pobierz Official Speedway GP 2013 za $0,99 w Google Play.

 

W pierwszej odsłonie cyklu Androidowe Okazje to już wszystko. Mamy nadzieję, że każdy z Was znalazł coś dla siebie. Jak zdążyliście zauważyć, staramy się dobierać aplikacje dla każdego. Będziemy Was proponować dobre, płatne gry, które zostały solidnie przecenione, oraz darmowe, dostępne dla każdego. Mamy nadzieję, że będziecie czekać na kolejny odcinek naszego najnowszego cyklu. Trzymajcie się!

Zakłady bukmacherskie

Back to top button