Allegro – kupowanie, licytowanie i sprzedawanie za pomocą telefonu

Aplikacja Allegro pozwala na sprawne i wygodne korzystanie z najpopularniejszego portalu aukcyjnego w Polsce w dosłownie każdym możliwym miejscu. Dzięki temu programowi nie musisz więc już wracać do domu lub brać ze sobą ciężkiego laptopa, by wylicytować obserwowany od dłuższego czasu samochód bądź sprawdzić, kto kupił  i za ile sprzedawany przez Ciebie zabytkowy gramofon.

Allegro w naszym kraju może poszczycić się tytułem najczęściej odwiedzanego portalu aukcyjnego. Korzystał z niego na pewno prawie każdy z naszych Czytelników, dlatego nie trzeba nikogo przekonywać, że mobilna aplikacja „Allegro” jest gwarancją satysfakcji z zakupu oraz pełnego profesjonalizmu.

Jak to zwykle bywa w przypadku dedykowanych programów, używanie aplikacji przygotowanej przez Allegro jest o wiele prostsze i wygodniejsze niż w przypadku tradycyjnego korzystania z pełnej wersji strony. 

Mobilna wersja polskiego portalu aukcyjnego zawiera wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, z których korzysta przeciętny użytkownik. Program daje nam możliwość zalogowania się do konta, wyszukania konkretnego przedmiotu, a także przeglądania produktów z wybranej przez nas kategorii.

Oczywiście, za pomocą aplikacji istnieje również możliwość sprzedaży produktów oraz ich kupowania i licytowania. Bardzo ładnie prezentuje się również samo okno aukcji, które umożliwia przejrzenie zdjęć wystawionego na aukcję przedmiotu, dodanie do obserwowanych oraz przeczytanie szczegółowego opisu.

Minusem mobilnego Allegro bez wątpienia jest brak możliwości ustawienia kategorii, z której chcemy wyszukać dany przedmiot. Jeśli więc wpiszemy, na przykład, słowo BMW na naszym ekranie pojawią się nie tylko samochody, lecz także koszulki, kubki czy naklejek i inne, co niekiedy jest bardzo uciążliwe.

Smartfonowa wersja Allegro dostępna jest na dwa najpopularniejsze systemy operacyjne: Androida oraz iOS-a. Oczywiście aplikacja z Marketu i AppStore dostępna jest do pobrania za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button