Alice in Wonderland: A New Champion – Alicja w Krainie Czarów na iOS

Co powiecie na piękny, kolorowy i bajkowy świat Alicji w Krainie Czarów? Jeżeli czytaliście książkę, bądź oglądaliście film z drobną dziewczynką w roli głównej, powinniście zainteresować się tą magiczną produkcją. Alice in Wonderland: A New Champion zachwyca grafiką i możliwościami gry.

W Alice in Wonderland: A New Champion wcielamy się w postać tytułowej bohaterki – Alicji. Naszym zadaniem jest wkroczenie do świata magii, poprzez wniknięcie do niego przez maleńkie drzwi. W czasie naszej przygody będziemy spotykać znane z filmu postaci – między innymi białego króliczka, który wskazuje nam dalsze kroki na naszej zaczarowanej ścieżce.

Buduj swój magiczny świat, ulepszaj rośliny, budynki, twórz piękne krajobrazy, podróżuj po nieznanym lesie. Twoje zadanie będzie polegało na spełnieniu kilku warunków, które umożliwią otworzenie zaczarowanych drzwi, znajdujących się w ogrodzie.

Należy zwracać uwagę na informacje, jakie przekazuje nam królik – czasem bowiem zdarza się, że należy zebrać rosnące w lesie owoce i wręczyć je gościowi, aby przejść do kolejnego etapu misji.

W grze zbieramy sztabki złota, gwiazdki, monety, oraz eliksiry. Wszystkie te życiodajne przedmioty możemy później wykorzystać podczas gry. Do naszej dyspozycji jest również inwentarz, w którym przechowujemy znalezione przez nas przedmioty.

Szata graficzna gry prezentuje się bardzo dobrze. Efekty dźwiękowe są magiczne – wprowadzają w niesamowity świat czarów. Chwilami powodują, że pojawia nam się gęsia skórka na ciele. Zdecydowanie polecamy!

Pobierz Alice in Wonderland: A New Champion za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button