Alchemy – gra z pozoru nieciekawa, lecz na pewno wciągająca

Czy uważacie, że w gry pozbawione jakiejkolwiek akcji bądź nowoczesnej oprawy graficznej są nudne? Tak? No to w takim razie zachęcamy Was serdecznie do zapoznania się z tym wpisem, gdyż przedstawimy w nim bardzo interesującą aplikację „Alchemy”, która może z wyglądu nie wydaje się być godną uwagi, lecz po jakimś czasie po prostu nie sposób się od niej oderwać.

Jak to ma miejsce w przypadku większości gier, także i Alchemy nie spodoba się wszystkim i dobrze zdajemy sobie z tego sprawę. Wśród tych, co chociaż raz mieli okazję zagrać w aplikację Andrey’a Zaikina można wyróżnić dwa typy osób: jedni odinstalowali Alchemy dosłownie po kilku minutach, a inni do dzisiaj główkują  przy tej aplikacji i naprawdę świetnie się przy tym bawią. Do której z tych grup będziesz mógł zaliczyć siebie? Na to pytanie odpowiedzieć już musisz sobie sam.

Zasady gry w opisywaną przez nas produkcję nie należą do wybitnie skomplikowanych. Po uruchomieniu programu wyświetla nam się lista składników, które posiadamy, natomiast naszym zadaniem jest tak łączyć owe „produkty” (zamieściliśmy ten wyraz w cudzysłowie, gdyż produktem w Alchemy może być, na przykład, także człowiek bądź jakieś zwierzę) , by dały one coś nowego. Jednym słowem: łatwe, proste i jednocześnie przyjemne.

W sumie Zaikin stworzył na potrzeby swojej aplikacji blisko 380 składników, które tworzą naprawdę ogromną ilość kombinacji, pozwalających nam na tworzenie, między innymi, alkoholu, pary wodnej bądź kurczaka.

Jeżeli więc szukacie dość oryginalnej rozrywki na swój telefon, to na pewno powinniście zainteresować się Alchemy. Gdybyście jednak należeli do ludzi ceniących sobie nowoczesną oprawę graficzną, to raczej nie powinniście klikać na ten odnośnik do Google Play.

Aha, warto wspomnieć także o tym, że podstawowa wersja gry z tego wpisu jest całkowicie darmowa. Autor udostępnił także wersję płatną, która, na przykład, umożliwia nam cofanie wykonanych przez nas eksperymentów.

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button