Alarm Clock Xtreme – aplikacja dla tych, co mają problemy ze wstawaniem

Budzik jest funkcją, której z pewnością używa każdy użytkownik telefonu komórkowego. Niestety, instalowane w urządzeniach budziki zazwyczaj nie oferują wielu przydatnych opcji, przez co wielokrotnie pewnie już nie wstaliśmy o zaplanowanej przez nas porze. Instalując w telefonie aplikację „Alarm Clock Xtreme”, problemy ze wstawaniem oraz ciągłym włączaniem drzemki nie będą już Cię dotyczyły i wreszcie będziesz budził się o właściwej godzinie.

O tym, jak dobrym wynalazkiem jest opcja tzw. „drzemki” nie trzema mówić żadnemu śpiochowi, który używa jej każdego dnia podczas porannego wstawiania. Mimo że jest to funkcja niezwykle użyteczna, często sprowadza się do jej ciągłego uruchomienia, przez co spóźniamy się na autobus czy pracy.

Autorzy aplikacji Alarm Clock Xtreme wpadli jednak na pomysł jak rozwiązać sprawę na pierwszy rzut oka niewinnie wyglądających dziesięciominutowych drzemek. W programie stworzonym przez Angle Labs istnieje wiele opcji ustawiania dodatkowych minut spania, których aktywowanie nie staje się automatyczne i wymaga od nas zaangażowania, a nie jedynie – jak ma to miejsce w przypadku wielu urządzeń – ciągłego naciskania bocznego klawisza w telefonie

W Alarm Clock Xtreme najciekawiej prezentuje się opcja ustawiania drzemki poprzez rozwiązywanie działań matematycznych. Wygląda to mniej więcej tak: Dzwoni budzik, a my mamy ochotę na jeszcze pięć minut dodatkowego snu, wówczas musimy wziąć do ręki telefon i rozwiązać wyświetlane na ekranie działanie matematyczne.

Jeśli wynik przedstawiony przez nas okaże się prawidłowy, program pozwoli nam na drzemkę, jeśli natomiast okaże się, że nasze szare komórki nie są w stanie rozwiązać nawet prostego działania, budzik będzie dzwonił do tego momentu aż go w końcu prawidłowo wyłączymy.

Tworząc „Ekstremalny Budzik” pomyślano także i o tych, którzy „drzemek” wręcz nadużywają i mają tego świadomość. Dla osób tego typu stworzono możliwość ustawienia maksymalnej ilości „pięciu minut dodatkowego snu” lub całkowitego wyłączenia tej funkcji.

Na uwagę w opisywanej przez nas aplikacji zasługuje bez wątpienia także możliwość stopniowego zwiększania głośności dźwięku alarmu oraz losowego wyboru piosenki odpowiedzialnej za budzenie.

Alarm Clock Xtreme jest dostępny w Android Markecie w dwóch wersjach bezpłatnej i płatnej, za którą trzeba zapłacić prawie siedem złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button