Aktualizacja Angry Birds Seasons już dostępna w sieci

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów popularnej gry Angry Birds. W internecie można od kilku dni znaleźć najnowszą aktualizację serii „Seasons”, która tym razem pozwoli nam przenieść się na Daleki Wchód, gdzie kończą się przygotowania do przywitania Nowego Roku, tym razem Roku Smoka.

cn, czyli najnowszy dodatek do Angry Birds Season, już od samego początku może się podobać. Nie tylko jest on bardzo dobrze dopracowany pod względem graficznym (co raczej jest standardem w grach produkowanych przez Rovio Mobile), lecz także zawiera fantastyczną ścieżkę dźwiękową, która pozwala nam poczuć klimat atmosfery towarzysząc przyjęciu Nowego Roku w Chinach.

Co zaliczyć można do największych zalet i nowości wprowadzonych przez nową aktualizację kultowych już Wściekłych Ptaków? Z pewnością swego rodzaju nową broń w postaci fajerwerków, towarzyszącym przywitaniu Nowego Roku w każdym kraju.

Dodatkowo, autorzy Angry Birds w swoim najnowszym dziele postanowili stworzyć dużego smoka, który umożliwia nam zniszczenie prawie całego poziomu.

Pisząc o pojawieniu się w sieci aktualizacji do Angry Birds Seasons, na pewno trzeba pochwalić również punktualność firmy Rovio Mobile, która zapowiadany dodatek wydała zgodnie z opublikowanymi przez nią informacjami.

Aktualizacja dostępna jest w Android Markecie i AppStore.

Jeśli chodzi o użytkowników Androida, to mogą oni pobrać Year of the Dragon poprzez sprawdzenie aktualizacji dostępnych w zakładce  „Moje aplikacje” lub po prostu wpisując w wyszukiwarkę hasło Angry Birds Seasons.

Oczywiście nie trzeba już nikomu pisać, że Wściekłe Ptaki są aplikacją całkowicie darmową.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button