Air Mail – polataj samolotem w bajkowej scenerii

Gier, w których należy pojazdem przewozić przesyłkę z punktu A do punktu B, trochę już powstało. W większości z nich sterujemy jednak samochodami, co zaczyna się już pewnie pomału niektórym z Was nudzić. Dlatego właśnie chcieliśmy dzisiaj przedstawić na łamach AppsBlogu interesującą grę „Air Mail”, w której również będziecie wykonywać różnego rodzaju misje, lecz nie będziecie tego robić na lądzie, a w powietrzu. Brzmi ciekawie?

W opisywanej przez nas grze wcielamy się w swego rodzaju kuriera, który podróżuje czerwonym samolotem i musi…no właśnie, niekoniecznie musi on umieścić przesyłkę w odpowiednim miejscu. Czasem bowiem przyjdzie nam  pomóc mu w poganianiu ptaków albo wylewaniu środków chemicznych na pola uprawne.

Mimo iż liczba dostępnych poziomów nie jest w Air Mail imponująca, wydaje nam się, że warto się tą grą zainteresować przede wszystkim ze względu na naprawdę ładną oprawę graficzną. Trójwymiar prezentuje się bowiem w opisywanym produkcie Chillingo po prostu niesamowicie, co zresztą możecie zobaczyć na screenach zamieszczonych po lewej i prawej stronie tego wpisu.

Na uwagę zasługują też bez wątpienia efekty dźwiękowe w grze. Wprawdzie nie należą one do najlepszych, z jakimi mieliśmy do czynienia, ale i tak są bardzo miłe dla ucha i sprawiają, że w ogóle nie ma się ochoty wyłączać czerwonego samolotu.

Początkowo myśleliśmy, że w Air Mail będziemy mieli problem ze sterowaniem. Okazało się jednak, iż nasze obawy były zupełnie nieuzasadnione. Z racji tego, że maszyną kierujemy przy pomocy dotykowego joysticka, czasem zdarzały się pewne „zgrzyty”, jednak ostatecznie nie można sposobu kierowania pojazdem zaliczyć do minusów opisywanego tytułu.

Jeśli macie do wydania niecałego dolara i nie za bardzo wiecie, na co go przeznaczyć, wydaje nam się, że powinniście zainteresować się Air Mail (link do AppStore). Nie możecie jednak spodziewać się tego, że spędzicie na tą grą wiele długich godzin.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button